Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Pomoc Radio Renault Megane III


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie potrzebuje pomocy i będę wdzięczny jak ją otrzymam

Jeśli będzie trzeba zapłacę i się odwdzięczę

Kupiłem auto z wmontowanym na androidzie panelem i wyświetlaczem

Chce odtwarzać muzykę z pendriwa ale odtwarzacz jaki jest odczytuje plik ale nie ma głosu. W menadżerze plików widać muzykę zapisana w mp3 którą odtwarza ale bez dźwięku.

Kolejną sprawą nie widzi modemu 3G nie mogę odpalić explorera

Nie mogę tez udostępnić wifi np. z telefonu

Sieci są nie widoczne

20180611_085514 (Copy).jpg

20180611_151825 (Copy).jpg

20180611_085450 (Copy).jpg

20180612_114605 (Copy).jpg

20180612_150351.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale szukasz softu do czego? Pomocy żeby działało ale co? Bo wciąż nie wiadomo co tam masz. Pewnie coś od Chińczyków z Aliexpress ale co konkretnie. Model, producent. Co mówi sprzedawca? Pytałeś dlaczego nie działa?

Rozumiem, że sprawdziłeś czy wszystko (głośniki, antena) jest odpowiednio podpięte?

Edytowane przez pbet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest podpięte nie mam modelu tego ponieważ auto zakupiłem z tym w wyposażeniu ( wyciągnąłem i nie ma w koło radia nic z napisem modelu ) zdaje sobie sprawę że to pewnie chińczyk płyty chodzą radio gra ale usb odczytuje pliki z menadżera plików nie odtwarza je przez odtwarzacz nie widzi sieci przez wifi i modem 3G

Edytowane przez viruss27
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że nie gra wcale. Jak nie wiesz do czego szukasz softu to szukasz igły... w stogu siana. A nawet jakbyś jakimś cudem się dowiedział co masz to wątpię aby gdziekolwiek było wsparcie np. aktualizacja lub soft do tego jeśli pochodzenie jest takie jak się domyślam. No nic. Może znajdzie się ktoś kto ma podobne cuda w samochodzie. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!