Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Mam do Was następujące pytanie. Czy da się w Megane III zmienić TomTom'a z nawigacji na inne oprogramowanie? Czy istnieją w ogóle inne oprogramowania które współpracowały by z tym joystickiem? Niestety nawigacja ta ma tak naprawdę tylko nawigację i pokazuje stacje radiową (nawet nie wyświetla nazwy utworu z CD). A jak wgrywałem zdjęcia na kartę (autostart) to nawet ładnie one wyglądały, tak wiec pomyślałem sobie czy nie dało by się czegoś innego wgrać.

Ogólnie to marzę o tym aby podczepić pod to kamerę cofania (jakimś cudem) ale brakuje mi info. Sama zabawa z telefonami itd nie jest mi obca, swoich czasów bardzo dużo bawiłem się customowanymi roomami i rootowanie. Pytanie czy tutaj coś takiego się da.

 

Dziękuje serdecznie za każdą odpowiedź.

 

PS: Panowie, czy przyciski na kierownicy od tempomatu świeca Wam w nocy? Bo nie wiem czy tam są diody czy nie. megane III phII combi,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nie można zmienić oprogramowania,  ale są chińskie navi z androidem do zabudowy w miejsce oryginalnej.

2. Są wątki na forum jak dołożyć oryginalną kamerę do navi.

3. Przyciski na kierownicy nie są podświetlone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kataryniarz Dziękuje Ci uprzejmie za odpowiedź. Troszkę mnie uspokoiłeś z podświetleniem kierownicy bo myślałem,  że  w warsztacie coś mi źle podpieli. A co do oprogramowania troszkę szkoda ze nie da się tego w ogóle podmienić. A raczej nie chce montować jakiś chińskich wyświetlaczy bo pewnie nie będą kompatybilne z joystickiem jak i sterowaniem z kierownicy a jest to bardzo wygodne.

A byłbyś tak miły, o ile znajdziesz sekundę, aby nakierować mnie w jakim miejscu mogą być tematy z kamerą cofania i navi?  Wpisałem ale w większości wyskakuje mi to Meganki IV. Możliwe że nieumiejętnie wyszukuje.

 

Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!