Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Znikajacy dźwięk


Rekomendowane odpowiedzi

Prosze o pomóc w ustaleniu znalezieniu przyczyny znikajacego dźwięku z głośników. Renault Scenic II radio Cabasse + navi+ joystick w podlokietniku. Problem wygląda tak że odpalam auto i po chwili znika dźwięk w głośnikach bądź od początku po zapłonie go nie ma. Auto po zgaszeniu i odpaleniu czasami kilkukrotnie przywraca dźwięk i jest ok. Zdarza sie również że pi ponownym odpaleniu głośniki działają ale po chwili słychać w nich strzał i znów cisza...gasze auto odpalam i głośniki działają. To jest loteria ivzagadka czy przy kolejnym uruchomieniu one zadziałaja i jak długo będą grały. Dodam że nawet gdy mi odcina te głośniki to navi działa radio reaguje na klawisze zarówno z kierownicy i joysticka. Prosze podpowiedzieć gdzie szukać problemu. A i jeszcze jedno podstawialem drugie radio objawy są te same

Edytowane przez pawelec29
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te tunery już mają problem z dźwiękiem. Są firmy, które to naprawiają. Poszukaj informacji na forum Espace i Laguny, tam było opisanych więcej przypadków do Twojego (w scenicach II ta nawigacja nie była zbyt popularna).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, meganecoupe02 napisał:

Nie papuguj

 

Dzięki za informację ale powiedz czy chodzi Ci o ten tuner pod fotelem pasażera ??

lapka2.gif

REGULAMIN - 5.13    Pisząc odpowiedź kategorycznie zabrania się cytowania w całości treści postu, który widnieje na liście napisanych jako ostatni. - mireczek01

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Lionel2000 napisał:

x

Dzięki za podpowiedź sprawdzę to. Mam pewne podejrzenia odnośnie alternatora  czy on nie narobił mi problemów gdyż od pewnego czasu pojawia się na krótką chwilę błąd ładowania. Czy aby przez przypadek nie przeładowywał po przywróceniu ładowania 

lapka2.gif

REGULAMIN - 5.13    Pisząc odpowiedź kategorycznie zabrania się cytowania w całości treści postu, który widnieje na liście napisanych jako ostatni. - mireczek01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!