Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Sterowanie szybami przy wyłączonym silniku


Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko zależy od wersji wyposażenia jaką masz u mnie elektryka działa bez naciskania START ( oczywiście podstawowe rzeczy jak radio, szyby, lusterka, wycieraczki ).

 

P.S Jeżeli masz HANDS FREE to niema opcji abyś musiał dawać Megi prąd... Sprawdziłem u Kolegi Co prawda ma model ph II ale również szybki opuszcza bez przycisku START.

W sumie to jest zaleta głowna zaleta HF.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rabcio, w takim razie u mnie bylo cos nie tak.Bez naciskania przycisku start moglem tylko wlaczyc radio a nawiew,szyby,wycieraczki nie uruchamialy sie.Mam ta sama wersje megi co Ty,z hands free i na pelnym elektrycznym wypasie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sławek dziwne - bo ja nie mam najgorszej wersji - authentique.

Tak sie zastanawiam czy nie da sie tego w prosty sposob zalatwic: po prostu dolozyc napiecie z inngo kabla. MOze dalo by sie wpiac w wiazke w słupku?

 

Ps. NIe wiem jak Wy macie ale u mnie np. szyba automatycznie sie nie domknie jak dluzej przytrzymam przycisk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Rabcio !! Ja też mam HF i wersję wyposażenia LuxePrivilege i na 100 % jeśli nie nacisnę przycisku START to działają mi tylko elektr. lusterka i radio. Dopiero po naciśnięciu START (wszystko jedno czy ze sprzęgłem czy bez - czy zapali silnik czy nie) Prąd dochodzi do pozostałych odbiorników. I innej możliwości nie ma w Megi II ph I !!

Koniec i basta !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1szejker, ale u Rabcia działa jak tylko zbliży się do auta :) może on ma jakąś super wypasioną wersję :-P nawet u kolegi sprawdzał i jest tak samo.Czyli Ty też 1szejker, masz coś popsute w swojej megi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1szejker, no to musisz zacząć chodzić w cieńszych albo podjechać do ASO :) Może kolega Rabcio, opowie nam jeszcze o jakiś innych czarach związanych z megi ,o których nie mamy pojęcia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się wydaje, że Rabcio i kolega mają auto po dzwonie i podczas naprawy ktoś dał doopy i źle połączył kabelki.

W Megane są 3 wersje CPU w zależności od wyposażenia. Ja co prawda nie mam Privilege'a, ale sprawdzałem osobiście i mam trzecią, najbogatszą wersję kompa i mimo to nie obsługuje mi szyb bez wcześniejszego naciśnięcia Start/Stop. Także przystaję przy wypowiedzi Waldka i Szejkera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miszel73, żeby rozwiać Twoje obawy (wątpliwości). Załączam schematy instalacji, jaką masz i do jakiej musisz dążyć. Instalacje różnią się wiązkami (tu masz racje) oraz przełącznikami, ale warto się temu przyjrzeć, bo nieunikniona będzie wizyta w ASO w celu odblokowania funkcji.

0216.zip

0213.zip

0215.zip

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!