Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam . Mam szybką prośbę do użytkowników Scenica II . Od kilku dni po włączeniu klimatyzacji na wolnych obrotach silnika słychać z komory silnika pukanie lub uderzanie jakiegoś elementu . Zacząłem sprawdzać aluminiowe rurki klimy i doszedłem do zasobnika czynnika chłodzącego , który jest w okolicy sprężarki za lampą . Moje pytanie , czy on powinien być przymocowany do jakiegoś profilu czy nie . U mnie jest luźny i wisi tylko na aluminiowej rurce i tym gumowym przewodzie który idzie do sprężarki . Nie wiem czy była tam jakaś obejma . Boję się , że od drgań się to rozszczelni . Pozdrawiam i proszę o pomoc . Arturo

lapka2.gif

REGULAMIN

pkt. 5.1 Użytkownicy zobowiązani są do umieszczania swoich tematów w odpowiednich działach... - przeniosłem mireczek01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest zasobnik. Masz na myśli chyba osuszacz klimatyzacji, taką walcowatą puszkę, tak? Osuszacz ma z jednej strony takie jakby szyny i wsuwa się go na wypustkę, która powinna gdzieś tam obok być. W tych szynach jest jeszcze kawał gumy, zapewne właśnie po to, aby zapobiegać stukaniu. Mnie to napitalało, jak zgubiłem tę gumę przy jakiejś naprawie, gdzieś spadła i już jej nie znalazłem. Upchnąłem tam po prostu kawałek starej dętki z roweru i po problemie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, droopy napisał:

Nie papuguj.

 

Dzięki za info . A jak się tam dostać ? Od spodu , po zdjęciu osłony pod silnikiem , czy od góry od strony lampy , czy od strony nadkola ? Mam ewentualny dostęp do kanału , gdyby trzeba . Odpisz proszę . Pozdrawiam .

lapka2.gif

REGULAMIN - 

5.13    Pisząc odpowiedź kategorycznie zabrania się cytowania w całości treści postu, który widnieje na liście napisanych jako ostatni. - mireczek01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Megane, nie bardzo wiem jaki dostęp jest od góry w Scenicu, tam chyba bardziej zabudowany przód. W Megane bez problemu to sobie od góry zrobiłem, ale Ty może będziesz musiał od dołu właśnie. Być może wypowie się tutaj jakiś posiadacz Scenica. Sprawdź ogólnie po prostu, czy masz dostęp ręką od góry. Jak nie to lecisz dołem. Na pewno wymacasz tam dłonią uchwyty na osuszaczu i ten przy ramie.

Swoją drogą nie cytuj całych wypowiedzi napisanych bezpośrednio nad Twoją, dostaniesz reprymendę zaraz :) 

Edytowane przez droopy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!