Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Nie prawidłowe działanie świateł..


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

x

x

Mam problem z światłami mijania. Zaznaczę ze użytkuje auto od kilu dni i na samym początku nie świeciły mi światła , przeczytałem forum i .... wyczyściłem bezpieczniki te koło aku, wszystkie kostki co wchodziły do moduły z psikałem "kontaktem" i światła zaczęły dziać..... z wyjątkiem prawego długiego ( żarówka sprawna). Tak było 

x

dodatkowo jest jeszcze ....

x

Nie zawsze mi gasną jak zgaszę auto, wyłączę światła. Na desce światła niby są wyłączone a w rzeczywistości świeca. Musze odpalić silnik i włączyć i wyłączyć światła to gasną światła. Czasmi wystarczy jak odpalę silnik.  Jak mam włączony tryb automatycznych to wo gole nie gasną, tak samo jak włączę "odprowadza do domu" to też światła nie gasną, a w kokpicie kontrolka gaśnie po pewnym.

x

Dodatkowo szyby programuje się poprzez zamkniecie.... i wciśniecei przycisku przez chwile z wyjątkiem szyby od strony pasażer bo tam w dół się programuje - skutek ze jak włączę domykanie to ... wszystkie się zamykają a ta od pasażera otwiera się :)

x

i na dodatek dodam ze .... jak odejdę od auta z karta to auto się nie zamyka. 

x

x

Czyby jakiś moduł padł czy ?

x

x

Gdzie szukać rozwiązanie  problemu....

REGULAMIN

5.9 Zabrania się nadmiernego i niepotrzebnego stosowania klawisza ENTER - mireczek01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.07.2019 o 19:11, sloniu219 napisał:

z wyjątkiem prawego długiego ( żarówka sprawna)

Samo spryskanie pinów może nic nie dać. Sprawdź dokładnie piny czy nie są nadtopione. Poczytaj ten temat.

Dnia 13.07.2019 o 19:11, sloniu219 napisał:

Nie zawsze mi gasną jak zgaszę auto, wyłączę światła.

Światła powinny gasnąć jak otworzysz drzwi. Świateł w normalnym trybie nie trzeba wyłączać, cały czas mogą być włączone. Wyłączają się jak otwierasz drzwi i tyle. Może masz przestawiony np. w tryb skandynawski i wtedy jest inaczej lub szlak trafił coś innego. Trzeba podłączyć CLIPA i sprawdzić.

Dnia 13.07.2019 o 19:11, sloniu219 napisał:

wszystkie się zamykają a ta od pasażera otwiera się

Albo kończy się moduł szyby pasażera, albo został założony zły moduł. Poczytaj ten temat lub kilkanaście innych.

Dnia 13.07.2019 o 19:11, sloniu219 napisał:

i na dodatek dodam ze .... jak odejdę od auta z karta to auto się nie zamyka. 

I nie zamknie. Musisz przycisnąć przycisk, albo na klamkach czy też na tylnej klapie jak masz HF, lub na pilocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!