Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Woda na uszczelce bagaznika megane 3 coupe


Rekomendowane odpowiedzi

Siema, 

przeczytałem sporo postów na temat wody w bagażniku, ale nigdzie nie znalazłem rozwiązania na wodę na uszczelce. Nie kojarzę żeby w jakimkolwiek samochodzie zbierało się tyle wody na uszczelce. Na klapie w miejscu gdzie uszczelka przylega też jest taka sama sytuacja. Wode mam we wnece na koło zapasowe i teraz się zastanawiam czy ta woda nie dostaje sie przez to miejsce. Co zrobic? Plastik na klapie zaraz obok miejsca styku klapy z uszczelka tez jest mokry. Mialem juz wczesniej porblem z woda ale okazalo sie ze to uszczelka pod wycieraczka byla winna. Potem przyszlo lato i raczej nie bylo problemu a teraz znowu. Może jak klapa jest zamknieta to woda dostaje sie do wnetrza przez nie stykajaca uszczelke?

20190910_074515.jpg

20190910_074525.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba znalazłem problem. Na zdjęciu widać że klapa nierówno dolega. Gdy klapa lezy ale nie jest zamknieta po prawej stronie na dole jest dosyc spora szczelina. Reszta jak widać dobrze dolega. Problem e tym że na zewnątrz wszystkie szczeliny mam prosto także jak doreguluje klapę może się nic nie zgadzać. Jak się zamknie klapę to widać że uszczelka dolega ale nie jest scisnieta tak jak w reszcie miejsc.  Kolejna sprawa to fakt że woda dostaje sie pod uszczelke. Tam gdzie dolega do pasa tylnego. Wydaje mi się że szczelina odpowiada za wodę na uszczelce ale za wodę w kole zapasowym odpowiedzialny jest problem z woda pod uszczelka. Ma ktoś jakiś pomysł jak wyeliminować wodę dostajaca się pod uszczelke i szczelinę? 

Screenshot_20191118-091309_Video Player.jpg

Screenshot_20191118-091333_Video Player.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie czasami pojawia się woda na uszczelce od strony zderzaka, czasami jest lekko mokro wewnątrz. Wody w miejscu zapasówki nie mam, nigdy się też tym nie przejmowałem, ale fakt faktem wody miałem mniej niż Ty .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!