Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Panel joystick nawigacji carminat live


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie mam problem z nawigacja carminat live w megane 3 2013 r. Nawigacja nie reaguje bo prawdopodobnie nie działa joystick nawet nie świecą guziki na panelu na biało . Stało mi się to parę dni temu bez żadnych innych dolegliwości nic nie robiłem nie rozłączałem nie wymieniałem akumulatora ;sprawdzałem bezpiecznik F26  10a moduł sterujący wspomaganiem nawigacji -wyświetlacz video-zmieniarka płyt cd-klawiatura multimediów i jest sprawny .Czy jest jeszcze jakiś bezpiecznik przekażnik odpowiedzialny za działanie zasilanie joysticka z guzikami? Pozdrawiam i czekam na jakieś namiary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź,  czy jest możliwość żeby padł panel elektrycznie? Skad idzie zasilanie tego joysticka,  panelu ? z modułu Bic ? Czy owy moduł może być odpowiedzialny za brak zasilania i sterowania panelem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że 30 zł to nie problem ale takie szukanie przyczyny wymieniając części jest bezsensowne bo usterka może być błaha a zostaną mi niepotrzebne części. Chciałem zapytać czy wylecenie z softu konfiguracji joysticka sprawia że nie świeci?

Czy raczej to usterka elektryczna?  Myślę, że powinny przyciski świecić jak wszystkie inne przy włączeniu świateł a tylko nie będą reagować na wciskanie i ruchy joyem.  Jeśli się mylę, poprawcie mnie.

Mam elm 327 i ddt4all. Czy tym programem sprawdzę konfiguracje joysticka i navigacji ?

Jeśli tak to jak?

Panowie walnięty był joystick być może poprzez zalanie go bo pamiętam że wylał mi się zapach samochodowy z buteleczki zawieszonej na lusterku i pewnie coś tam kapneło a rozbierałem go i tam jest płytka drukowana pełna ścieżek tranzystorów itp raczej nienaprawialna , pojechałem do handlarza do Katowic i na miejscu podłączyłem i działa koszt 50 zł .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!