Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Tapicerka drzwi lewych


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, ma ktoś może jakiś schemat jak zdjąć tapicerkę drzwi od strony kierowcy w Megi? Na forum znalazłem tylko do scenica ale to mnie nie ratuje. Odkręciłem co się dało 2 śruby na dole głośnik klamkę i uchwyt do zamykania drzwi. Plastikowa kieszeń na dole jest już luźna ale od góry wydaje mi się że trzyma się na jakiś zatrzaskach. Jak to ściągnąć? W akcie desperacji starałem sie nawet na chama ale i tak nie puściło w sumie to potrzebne mi to po to aby dostać się do centralnego, z góry dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam podobny problem. niby na forum w różnych tematach pisze że było wałkowane wiele razy, ale jakichkolwiek przydatnych informacji nie odnalazłem. nie wiem tez jak zdjąć korbkę do szyby.

 

novy co do tej kieszeni na dole to ona wychodzi do góry (może troszkę w lewo o jakieś 10 stopni). ja troszkę poszarpałem i puściło bez problemu (mówię o przodzie - z tyłu mi się to nie udało)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro masz już luźną kieszeń dolną, to wyjmij całkiem głośnik i pod nim również będziesz miał kilka śrubek. Następnie wypnij z zatrzasku cały moduł boczka ze sterowaniem lusterek i szyb, uczynisz to przesuwając go do góry (jest tylko jeden zatrzask). Jeżeli tego jeszcze nie zrobiłeś, odepnij z zatrzasków małe "trójkąciki" (jeden przy lusterku - jeżeli masz elektryczne i drugi przy lewym dolnym rogu szyby). Teraz zostało Ci już tylko odpiąć z zatrzasków boczek i przesunąć go do góry, tak aby wyszedł z "szyny" w okolicach szyby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 lat później...

odgrzeje kotleta, potrzebuje zdjąć kieszeń samą, bo chce przerobić pod większy magnez głośnika nią. Mam wersje MI ph II classic 2002 rok, a zatem krótsze drzwi przednie niż coupe czy cabrio. W necie nie znalazłem nic na ten temat, odkręcam 2 (a nie 3) śrubki na dole i dalej kieszeń się trzyma w okolicy sterowania szybami i z tyłu (w tym miejscu podchodzi pod materiałową tapicerkę wysoko). Mam wrażenie, że gdzieś jest jeszcze przykręcona, bo podważając nic z nią się nie dzieje....gdzie są te śruby? wie ktoś co mogę zrobić, aby to zdjąć?

ja już żadnych śrubek, o których piszę Zooltar nie widzę pod głośnikiem....a zejść nie chce

 

Magnez

Edytowane przez P_r_z_e_m_o
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!