Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Zamiana Rlinka na Androida Sinosmart


Rekomendowane odpowiedzi

cześć 

Z chęcią bym pomógł ale odległość stoi na przeszkodzie jestem ze Świdnika . Wymiana nie jest trudna , to tylko tak z pozoru wygląda . Każda wtyczka ma swoje przeznaczenie . Trzeba tylko trzy , czy cztery wtyczki odłączyć od tej skrzynki która znajduje się pod panelem   Uważnie obejrzyj film . Po wstępnym montażu nie zakładaj kratek wentylacyjnych tylko przetestuj opcje androida . Wiesz mi naprawdę warto , Android jest 1000 razy lepszy od Rlinka  . Jak wszystko będzie działać dopiero zakończ montaż. Nie krępuj się , pytaj . Zawsze odpowiem

 

P.s

Jak się nic nie zmieni to dopiero na początku czerwca będę w Darłówku na wczasach😃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Tak sobie czytam ten temat i pełen szacun dla autora tematu. Sam jestem na etapie poszukiwania megane 4 i ciężko jest znaleźć z rlink fabrycznym w okolicach 50tys. Natomiast znowu tych ,,bez" jest sporo i oczywiście dużo tańszych, żywy przykład z mojej okolicy megane 4 (43tys zł , pełna historia, salon PL przebieg 150tys km), megan 4 z rlink (49999zł, sprowadzona, przebieg to róznie bywa z autam z DE). Kurcze 7 tys róznicy!!! Chyba przemyślę temat, choć nie za bardzo chciałbym poprawiać fabrykę, ale widać ze tu wszystko ładnie hula😅

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Ja również jestem szczęśliwym posiadaczem SINOSMRAT. Montaż naprawdę nie jest trudny. Wszystko robiłem sam. Ale trochę czasu trzeba poświęcić jeśli robi się to pierwszy raz. Teraz zrobiłbym to w ciągu 1, max 2 h. W porównaniu do oryginalnego R-linka to jest po prostu przepaść. Android auto działa bezprzewodowo. Ja jestem bardzo zadowolony.

Swoje radio kupiłem tutaj:

https://pl.aliexpress.com/item/33062806991.html?pdp_npi=3%40dis!USD!US %24336.05!US %24228.52!!!!!%40211b617b16976182483251424edd3a!67516411984!im!!&gatewayAdapt=glo2pol 

pxl_20231119_095001030.jpg

pxl_20231121_134539642.jpg

pxl_20231121_134610288.jpg

pxl_20231121_134749551.jpg

pxl_20231121_134842111.jpg

  • Zwycięzca 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Co do czujników ,tego to nie wiem . Wiem że można podłączyć kamery bo tak mam. I  wiesz jest to metoda  o 1000%  skuteczniejsza od czujników . Ale zadaj te pytanie chinczykowi , odpowiadają na każde pytanie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam. Właśnie podłączyłem tego androida do mojej meganki z 2016 roku, ten najskromniejszy model. Wszystko działa, ale na liczniku wyskoczył mi "ERROR PROG". Czy miał ktoś taki problem i jak ten komunikat usunąć? Może dlatego, że auto nie ma żadnych czujników parkowania, a ja coś tam podłączyłem za dużo, co było w zestawie?

IMG_2120.jpeg

IMG_2124.jpeg

Edytowane przez balusiek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zdjęciu widzę że wszytkiego nie podłaczyłeś. Ja mam taki sam model i czegoś takiego nie miałem .Po drugie Ja nie widzę powiązania błędu z Androidem . Proponuje :

podłaczyć OBD i skasować błąd 

- zrób reset Androida 

a jak to nie pomoże wyślij emaila do serwisu , odpowiadają bardzo szybko . no oczywiście trzeba wziąść poprawkę na strefę czasową 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi mi cinche . Na zdjęciu zaznaczyłem miejsca w których też trzeba podłączyć wtyczki . Czy ze skrzynki metalowej wszystkie odłączyłeś kable . Zdęcie pokazuje spód skrzynki . U Ciebie powinno być chyba dwie wtyczki plus antenowe .

aaaa.jpeg

IMG20230303140301.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak. Pod spodem miałem 4 wtyczki, dwie szerokie, do usb i antenę. Wszystkie odpiąłem i podłączyłem. Podobnie jak na tym filmie. Puki co, wszystko działa. Muszę jeszcze pobawić się ustawieniami. Jak będę miał jakieś problemy na pewno się zgłoszę🙂. Dzięki.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To przed załozeniem androida w kokpit polecam jeszcze podłaczyć wzmacniacz antenowy . Ja tak zrobiłem bo niektore stacje radiowe nie miały dobrego sygnału . Ja taki podłaczyłem 15395247653 - Allegro, znajdziesz też u Chinczyka bez pośrednika . Teraz nie mam problemu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że wcześniej o tym nie wiedziałem. Poskładałem już wszystko. Ale dzięki za informację, będę o tym pamiętał🙂. Może skuszę się, szczególnie, że nie trzeba już dobierać się do tej metalowej skrzynki. A tak przy okazji, gdzie najlepiej podłączyć zasilane tego wzmacniacza?

Edytowane przez balusiek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!