Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Konsola środkowa <--> classic na scenic


Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio przewoziłem scenica ph1 i tak sobie go oglądnąłem w środku i przypasował mi w nim schowek na kubki pod pokrętłami od nagrzewnicy. W HB i CL są tam oryginalnie, w zależniści od wyposazenia przyciski od grzania foteli lub dośc praktyczny, głęboki schowek. Ja jednak wolałbym taki na kubki z racji tego że lubię sobie sączyć dobrą kawę podczas miejskich przejazdzek. Wydaje mi się ze trzeba by było zmienić cały element konsoli środkowej (ten w kolorze szarym) i tunel środkowy. Widzę tam kilka różnic od wersji "niższych" tego modelu. Może nawet można by było wstawić tam ten schowek zamykany co jest w scenicu, ten chyba z lodówka i namontować w nim CBradio, byłoby ono zamykane i nie widoczne. Co o tym myślicie? Może nawet któryś z Was słyszał o takiej przeróbce? Ja bym tam w to wszedł :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Mozna jakąś fotke jak taki schowek na kubki wygląda?

 

Bo ja kojarze tylko że w scenicu I phII jest zamykany klapką schowek w lepszych wersjach. Swoją droga przyjrzałem sie konsoli w H i scenicu i róznica jest taka że cała deska jest jakby wyższa o taki pas plastiku, w związku z tym obawiam się że byłoby za mało miejsca na zaadaptowanie czegokolwiek ze scenica. Pisze o ph II ale ph I chyba w tym aspekcie sie nie rózni.

EDIT

tutaj http://moto.allegro.pl/item509239944_renau...an_idealny.html sa dobre zdjęcia tego o czym mówie.

EDIT

Dobra, przeanalizowałem to porównując zdjęcia obu konsol, moim zdaniem się NIE DA, nie ma miejsca na wysokość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale w HTB nie wejdzie to fizycznie bo przecież przed lewarkiem, a pod popielniczką nie ma miejsca. Kombinowałem już z tym i nie da rady :mrgreen:

 

Tak przy okazji, górny parapet od Scenica phI różni się od phII i jest także różny niż w HTB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak przy okazji, górny parapet od Scenica phI różni się od phII i jest także różny niż w HTB.

Nie jestem w 100% pewien czy w Sceniku PhI i PHII parapet jest inny, różnica polega jedynie na tym, że PhII ma dodatkowy schowek przed pasażerem. Nie próbowałem ale wydaje mi się że powinien on spokojnie wejść do PhI. W końcu nie ma znowu takich wielkich różnic (w kabinie) pomiędzy tymi modelami.

Co do HTB to też do końca nie jestem przekonany, niby wygląda tak samo, wydaje mi się że różnica jest głównie w elemencie samego podszybia.

Ale na 100% można wypowiedzieć się dopiero po dokładnym pomiarze tych elementów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo prawdopodobne że w Scenicach można zamienić te parapety, na mysli miałem owy schowek. Co do HTB to mam pewność bo mam dwa w garażu zdemontowane - jeden od Scenica, drugi od HTB (kolekcja po ogłoszeniu w dziale kupię :mrgreen: ). Różnica polega na tym, że ten od Scenica jest krótszy i bardziej zadarty do góry. Różnią się także plastikową obwódką liczników i wyświetlacza od radia, właśnie przez owe zadarcie do góry.

 

Mam nadzieję że opis w miarę jasny, jakby co mogę wrzucić fotki o co kaman :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jak napisał mój przedmówca: nie ma fizycznie miejsca przy lewarku, jako całość desk w sceniku jest wyższa niż w pozostałych meganach. Przecież to ewidentnie widać na tych zdjęciach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!