Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Brak Codu do radionavigacji


jarcys7

Rekomendowane odpowiedzi

To jest Q, ale kod nie działa. Włączam zapłon, wyskakuje CODE następnie 0000 i wpisuję po kolei cyfry i nic. Ostatnia mruga i nic się nie dzieje. Coś źle robię?

btw. nie wiem jakiej marki jest radio, ale to wersja z CD, Scenic 2001.

edit. Ok, rozwiązałem problem. Po wpisaniu ostatniej cyferki trzeba przez około 5 sekund przytrzymać przycisk na samym dole pilota przy kierownicy. Taka strzałka, czy coś podobnego.

gojgien dzięki za pomoc.

R.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MODEL NO:22DC279/62P

TOB972

RN279FX0003816

PROD No: FD0199430003816 7700434425TB972

 

Wklepałem B972 do kalkulatora, wyszło 1273, ale nie działa. Dopiero teraz skapnołem się, że ten kalkulator jest do PHILIPS'ów, a ja mam Tuner list. Z góry dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autoryzowana Stacja Obsługi.... zazwyczaj serwis fabryczny z dostępem do bazy danych Renaulta.

Owszem, po numerze Vin można kod do radia odzyskać właśnie w ASO ale pod warunkiem, ze radio jest to które w aucie z fabryki wyjechało lub w ASO było zmieniane. Wszelkie zamiany poza serwisem nie są w bazę wciągane, bo niby w jaki sposób???

W ASO czasami żądają opłaty 50zł. za podanie kodu.

Ja bym podjechał i poprosił o rozkodowanie radia, niech kumaty pracownik kod wprowadza. Zapewne najpierw go odczyta z bazy, jeśli się uda- zapłacisz, jak nie, to usługa nie została wykonana, powinno być gratis, a przynajmniej będziesz wiedział jaki kod jest w bazie zapisany i że coś z Twoim radiem było kombinowane..

Edytowane przez gojgien
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

...ale pod warunkiem, ze radio jest to które w aucie z fabryki wyjechało lub w ASO było zmieniane. Wszelkie zamiany poza serwisem nie są w bazę wciągane, bo niby w jaki sposób...

...w zapytaniu można podać VIN pojazdu - otrzymamy kod radia które zostało zamontowane fabrycznie w pojeździe lub podając kod z nalepki na obudowie radia - otrzymamy kod do radia które zostało zamontowane w pojeździe po opuszczeniu fabryki lub zostało wymienione, podobno jeśli przy wpisanym VIN pojazdu wprowadzamy wprowadzamy kod innego radia zostaje on rzypisany do podanego VIN-u.

 

W internecie jest bardo prosty program który z którego pomocą uzyskamy kod do naszego radioodbiornika bez żadnych kosztów - dotyczy tylko odbiorników Renault wyprodukowanych po chyba 1997 lub 1998 roku. W celu uzyskania kodu należy do programu wpisać 4 znaki umieszczone na fabrycznej nalepce z boku odbiornika są to te same znaki które należy wprowadzić w zapytaniu do RenaultNET (litera i 3 cyfry), następnie klikamy i mamy kod

 

 

Działa też w Lagunach III Kango II Megane III - sprawdzone

Edytowane przez OE Reniak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W internecie jest bardo prosty program który z którego pomocą uzyskamy kod do naszego radioodbiornika bez żadnych kosztów

Jest on nie tylko w szeroko rozumianym internecie ale nawet kilka razy podany i opisany w tym właśnie temacie. Wszelkie kody jakie tu podaję, są właśnie za jego pomocą wygenerowane.

Przeglądnij poprzednie strony tego tematu :notacrook:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • aniewa zmienił(a) tytuł na Brak Codu do radionavigacji

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!