Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Megane 4- przymiarka felg.


Megane11289

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. 
Ja dziś z nietypową prośbą 😁 jako, że felgi do Meganki 4 w RS to jakiś kosmos cenowy i trochę 19 cali do dieselka mnie przerażają wpadłem na pomysł o założeniu felg od Clio. Do człowieka od którego mam zamiar kupić te felgi mam kawał drogi i nie mam możliwości przymierzyć tych felg. Wpadłem na pomysł, że ktoś kto ogarnia jakiś program do obróbki zdjęć mógłby mi to niewielkim nakładem czasu i pracy zrobić. Jest ktoś tutaj, kto mógłby mi założyć te felgi do tej Megany ? 😁 Bardzo byłbym wdzięczny 😊

obrazek JPEG.jpeg

obrazek JPEG.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego tego właśnie nie wiem 😕 narazie chciałbym wizualnie ocenić czy to w ogóle będzie cieszyć oko a później będę się martwił tymi ważniejszymi szczegółami 😅 a może podpowiesz jaka felga by ładnie wyglądała w Meganie RS line ? Ta oryginalna mi nie pasuje w ogóle i właśnie dlatego narodził się pomysł z włożeniem felg od RS no ALE…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.11.2023 o 20:21, Megane11289 napisał:

że ktoś kto ogarnia jakiś program do obróbki zdjęć

A po kiego grzyba skoro na internacie masz strony które dobierają felgi razem z prezentacją wizualną na konkretnym aucie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wejdź na felgenshop24.de czy innego ronala i masz konfiguratory. 
Ja od lat kupuje felgi Borbet na zimę. Nigdy nie miałem z nimi kłopotu i naprawdę polecam. 
Takie 18 wrzuciłem do nowego wozu na zimę  😉

 Na lato mam ori 19

A w A4 19 Borbeta na zimę. 
 

Rynek felg jest ogromny. Jest z czego wybierać. 
 

IMG_4915_Original.jpeg

IMG_3437_Original.jpeg

IMG_9454_Original.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no Kolego Audi sztos naprawdę. Zazdroszczę 😁 jeśli to nie jest jakiś temat tabu to mógłbyś się pochwalić ile za taką przyjemność trzeba wyłożyć ?

a wracając do tematu to właśnie taki wzór jaki masz w tej Audi na zimę chciałbym założyć do mojej Meganki. Tylko tu pojawia się pytanie. Czy na tych 19 będzie te 110 koni jakoś jechać ?🤣 oponę myślałem wrzucić 225/35, ale jakie musiałbym mieć w tej feldze et i jaka szerokość ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oponę na felgę 8x19” musiałbyś założyć 215/35R19 albo 225/30R19

ja poszedłbym w model Borbet W, ale popatrz na innych producentów także. 
ewentualnie vtx, masz 7,5 cala et40, spakuje jak fabryka. 

Tylko do 19 cali to musisz obniżyć auto, na takim niskim profilu zrobi się brzydka przestrzeń pomiędzy oponą a rantem błotnika. 
 

image.thumb.png.35600de4b7c522baf816cfa2e37019de.png

 

image.thumb.png.d234b2820c089be3b26a9d02584908e8.png
 

Na S3 w dobrej konfiguracji trzeba przygotować się na 220-230 po rabacie. 
Nie do końca byłem do niej przekonany, chciałem megane rs (miałem na testy RS, Cupre, Golfa R, AMG A35 i BMW M135i)  ale na co dzień nie ma dla mnie lepszego auta od S3. Trakcyjnie to bajka, mocy wystarczająco i prosta droga do 450 koni, osiągi w serii dobre, pali rozsądnie, (średnia 9-10) a co najważniejsze w trybie komfort to po prostu zwykle A3 :), ciche i miękkie :)

  • Zwycięzca 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję ogromnie za pomoc z felga, teraz już wszystko wiem 😊 

 

A co do Audi to wybrałeś chyba najlepiej. Ja widzisz miałbym dylemat jeszcze z Megana RS, ale no mówiąc szczerze to chyba nie ma podlotu w każdej ze stron do Audiczki.
A na testach Meganki było coś co Ci nie pasowało ? Jak się spisywała ?
 

Pozostaje tylko dbać i cieszyć się jazdą 😎😁

Edytowane przez Megane11289
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Megane RS to fajna maszynka do wściekania się.  Super układ kierowniczy, fajny dźwięk silnika i wydechu. Ale nie ma w tym wozie komfortu na codzień. Jest twardo, nawet bardzo. Na mokrym trakcyjnie to niestety ten sam problem co w Cuprze - brak 4x4 psuje zabawę. Ale na suchym. Kot 😉 jakbym miał z 10 lat mniej to pewnie miałbym RSa bo cenowo wychodził najlepiej. 
Za 170 można było mieć full opcje. No ale już po zawodach bo koniec produkcji a nowa ma być na prąd…niestety. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!