Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Megane II dci - info


MaRiN

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Od niedawna jestem właścicielem Megane II dci z 2003r. Auto przyjechało z Francji i

miało pękniętą szybę czołową. Wymieniłem szybę (z przełożeniem czujników) i byłem

przekonany, że wycieraczki automatyczne zadziałają, a tu....nic :-x . Tak samo z czujnikiem

zmierzchu :-x (zasłaniam ręką czujnik na szybie a światła nadal ciemne....????)

 

Moje pytanie: czy w każdej Megane II są w standardzie montowane czujniki

zmierzchu+deszczu, no i co oznaczają te "kropelki" na manetce od uruchamiania

wycieraczek.

 

Dodam tylko, że nie jestem pewien jaką mam wersję wyposażenia, ale zewnętrzne

listwy boczne są w kolorze czarnym, klamki zewnętrzne drzwi w kolorze nadwozia.

 

Pozdro dla wszystkich!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak też myślałem, ale jak włączę wycieraczki o jeden stopień w dół to działają pracą

ciągłą (przełączanie "kropelek" nic nie daje), jak o dwa stopnie w dół to dalej to samo,

dopiero najniższym położeniu manetki włącza się najszybszy bieg...

 

może banalne, ale trochę się pogubiłem no i dalej nie wiem czy mam te czujniki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mala firma z okolic pily, kolesie przyjezdzaja na miejsce wymieniaja szybe i przekladaja

co trzeba ze starej. z tego co wiem to troche tych szyb juz wymienili wiec powinni wiedzeic

co i jak.

w innych tematach o wyposazeniu byl link ynoradzki.pl/megane2.html"]http://[ciach]ynoradzki.pl/megane2.html gdzie wychodzi, ze wersja "pack" nie ma czujnikow, ale nie wszystko co tam jest mi pod nia pasuje w mojej megi.

w weekend jade podpiac sie pod komputer moze przy zbiciu szyby cos sie zblokowalo i przy okazji sprawdze czy jest cos nie tak z czujnikami (jezeli sa <czerwona> )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to czy czujnik jest to widac od razu, jak masz obudowe wokol stopki lusterka wew. to tam jest czujnik, coś na kształt krążka hokejowego. przy montażu takowego trzeba użyć specjalnego smarowidła-żelu, które zapewnia dobre parametry działania. może chłopaki o tym zapomnieli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki DrNO, sprawdze w weekend bo akurat mam autko u mechanika na zmianie rozrzadu i filtrow. jak bedzie zrobione na cacy to wrzuce jakies foto na forum.

 

P.S. DrNO obejrzalem twoja galerie, wielki szacun za autko <czerwona>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!