Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Awaria wyświetlacza radia znajdujacego sie


Yoshii

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Jestem posiadaczem Megany II z 2004 roku gdzie jak wiadomo wysiwetlacz radia znajduje sie przy szybie na desce rozdzielczej.

Ja mam wersje wyswietlacza i radia z NAVIGACJA strzalkowa i problem jest w tym ze polowa wyswietlacza nie dziala. Jak dotkne tasme laczaca plytke elektroniczna z wyswietlaczem LCD to cos tam sie dzieje na tej drugiej polowie wyswietlacza .

Czy ma ktos moze do sprzedania taki wyswietlacz???

Albo moze wie ktos gdzie moge to naprawic|???]

 

Z gory dzieki za pomoc... <czerwona>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zaczął od rozebrania tego i sprawdził czy wszystko dobrze styka i dociska, czy jakiś plastik/zaczep się nie ułamał. Jeśli tam wszystko dobrze i styk OK, to niestety nie mam dobrych wieści. Z dzisiejszą elektronika tak jest, że oszczędza się na wszystkim. Ścieżki przewodzące w wyświetlaczu są naparowane i z czasem (wilgoć) odparowują. Są spece co przywracają to do sprawności (był kiedyś na aledrogo) - trochę zabawy z tym jest i trzeba mieć specjalistyczne pasty i sprzęt. Ja szybciej znalazłem na allegro sprawny. Szukaj z jakiegoś rozbitka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Prezes ale to o czym wspominasz to juz zrobilem :-P

Nic nie pomoglo, ani dociskanie stykow, przeczyszczenie powietrzem itd.

A co do szukanaia na allegro to szukam juz 2 tygodnie i nic. Jest pelno tego i za fajne pieniadze ale nie ma takiego wyswietlacza z NAV strzalkowa i tutaj jest problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurcze, wielki szacun Lewy za to <czerwona>

Powaznie nie widzialem tego :shock:

 

Pozdro

 

[ Dodano: 2008-10-13, 09:20 ]

Ponownie witam,

 

Po długich i bardzo uciążliwych przejściach z wyświetlaczem znajdującym sie przy szybie w desce rozdzielczej ( wyświetlacz radia + NAVI ) w końcu mam to naprawione!! ;)

Jest jeden gościu , który takie wynalazki naprawia ;)

Koszt naprawy w moim przypadku łacznie z wysyłka = 100 zł ! Jak dla mnie to naprawde SUPER cena biorąc pod uwagę fakt że dostać gdzieś wyświetlacz z NAVI używany to jest jak trafić w TOTKA :-P

Jak by ktoś potrzebował naprawy to podaję namiary do gościa:

 

GRZEGORZ MAJEWSKI

 

tel.604408734

 

Email: [email protected]

 

Adres do wysyłki

(to jest tylko adres do wysyłki ):

 

Andrzej Wiśniewski

ul. Sokola 12

87-100 Toruń

 

Pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...

Witam mam problem z wyświetlaczem w mojej megance, działa tylko zegarek, poza tym nic więcej, jak go wymienić, myślałem o wymianie całego wyśiwetlacza ale nie wiem jak sie do tego zabrać żeby plastików nie połamać, dzieki za wszelkie sugesite :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Jestem świeżo po naprawie wyświetlacza AFFA3 NAV

Koszt 200 zł, taniej niż używany chociaż znaleść go graniczy z cudem, na razie chodzi, firma daje 6 miesięczną gwarancję.

Podaję namiary jakby ktoś potrzebował

 

Elektro-Panel

tel. 502-876-457

mail: [email protected]

[email protected]

Stanisława Żółkiewskiego 5,

05-270 Marki - Warszawa

Edytowane przez artstom1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam. Nie chce zakładać nowego tematu ale mam pytanie czy wyświetlacz do megane II 8200290543 affa3---B jest to już ten wyświetlacz graficzny (większy) i czy będzie biały?

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!