Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

opony bieżnikowane


andrre

Rekomendowane odpowiedzi

nie polecam sam miałem nalewki u siebie w megi i poprostu można było dokładać i dokładać odważników na koło a i tak się nie dały wyważyć i tak a jazda poprostu koszmar biły jak scentrowane koło przy rowerze.zreszta poszukaj na forum bo nasz kolega umieścił zdjęcia jak wyglądają takie opony po jeździe z prędkością 120kmh i uwierz mi z jego opisu i po zdjęciach to poprostu cud że żyje.Na takich rzeczach się nie oszczędza a jeśli już chcesz oszczędzić to kup opony używane ale nie bieżnikowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bieżnikowane mogą być takie jak napisał Lewy, a mogą być też nacinane łyse opony. Najczęściej to robią tnąc koszty takiej operacji.

Jak jeździsz nie szybciej niż 50 km/h to możesz zaryzykować <czerwona>

jeśli już chcesz oszczędzić to kup opony używane ale nie bieżnikowane

to jest najlepszy kompromis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poczytaj w tym temacie posty kolegi hiphoper

http://megane.com.pl/viewtopic.php?t=2054&...e&start=180

masz też fajne zdjęcia a zobaczysz czy warto. Dodam że mi opona też strzeliła przy czym złamało mi alufelgę i cieszę się że żyje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na rzeczach typu opony, hamulce, swiatla sie nie oszczedza. Teraz komplet NOWYCH przyzwoitych opon mozna kupic za mniej niz 1000pln. Ja za swoje zaplacilem kolo 950pln [firestone hawk czy jakos tak] i bardzo sobie chwale. Cicho i bezpiecznie, a nalewki to co najwyzej babuni mozna wypic od czasu do czasu a nie na nich jezdzic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie pochwale ze juz za 700-800 zl mozna kupic konkretne oponki <czerwona> sam kupilem yokohamy C-drive za chyba 740zl i bardzo sobie je chwale ale nie sa one jakies super ciche aczkolwiek nawet przy cicho grajacy radiu przy ok 100km/h bardziej slychac silnik. W jezdzie po mokrym jest spora roznica od michelinow jakie mialem wczesniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

No wprawdzie trochę zbaczamy z tematu, ale prawda jest taka, że faktycznie lepiej trochę przeboleć i zapłacić parę złotych więcej, ale założyć jakieś sensowne opony. Ostatecznie, to trzyma nasze bolidy na torze. <ok> Na bezpieczeństwie nie powinno się oszczędzać.

 

Btw., ja mam letnie yokohamy a.drive i również bardzo sobie chwalę. :) Wprawdzie szybciej się ścierają, ale bez porównania lepiej mi się prowadzi meganka na nich (wcześniej wcale nie złe opony - michałki ;P ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 2 miesiące temu...

co do opon bieżnikowanych to i ja się wypowiem, kupiłem na allegro z firmy eco opony, zimowe super spisują się bez najmniejszego problemu i porównywalnie do markowych opon, natomiast letnie kupione w tej samej firmie po przejechaniu okolo 40tys km tragedia, wszystkie opony biją mimo dobrego wyważenia, teraz do zimy jeszcze przetrzymam, ale następne lato to już tylko w jakię firmowe się zaopatrzę, może kleber może fulda ale napewno na lato nie kupię już bieżnikowanych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!