Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Poduszka powietrzna


Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym zmienił, bo nie wiadomo czy wytrzyma jak zostanie puszczone napięcie na nabój. Moja taśma jak była pęknięta to ją przestawiłem i dla lepszego samopoczucia polutowałem nakładając dodatkową warstwę paska miedzianego na łączenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to wymienie, bo na bezpieczeństwie to nie ma co oszczędzać.

dzięki Danielossss za odpowiedzi (sam w naprawę to się nie będę bawił bo totalnie się na tym nie znam)

pozdr

 

2 sierpnia:

Od wczoraj auto stoi u elektryka z kierownicą na podłodze :) Taśma pojechała na szrot w celu sprawdzenia numerów i czekam na przesyłkę. Może drożej niż na allegro znalazłem ale będzie pewna bo od znajomego. jak bedzie po wszystkim to opiszę :)

 

4 sierpnia:

No i wczoraj odebrałem auto :) wszystko gra i buczy :) tylko mam wrażenie jakby kierownica ciut ciężej chodziła, ale to może być tylko kwestia przyzwyczajenia do bardzo mocnego wspomagania opla agili, którym jeździłem "w zastępstwie"

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Podlacze sie do watku. Zauwazylam dziwne zjawisko u siebie - podczas jazdy potrafi na chwile sie zapalic kontrolka airgabow a potem zgasnac. Myslalam, ze to moze wtyczka, ale jesli by sie rozlaczala to przeciez blad powienien zostac a nie gasnac? Mial ktos taki przypadek? Gdzie szukac przyczyny... sprawdzilam wtyczki, wygladaja ok na oko. Ogolnie nie zauwazylam zadnej reguly, zapala sie i gasnie przy jezdzie na wprost, czasami po zakrecie delikatnym. pozostaje tylko clip?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ruszlalam kierownica, no i reguly nie ma, dzisiaj sie nie zapalila kontrolka pomimo, ze kierownica krecilam mocno na parkingu i lekko jadac droga...

Tylko czy ten blad nie pownien zostac na stale jesli sie juz zapali kontrolka? Chyba nie pozostaje nic innego jak zbierac kaske na clipa i ewentualnie na wymiane czegos albo docisniecie zlaczki (oby bylo to to ostatnie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie potrafiła gasnąć i zapalać się wielokrotnie w czasie jazdy. U mnie jest ciągle z fotelem pasażera. Dawałem to już do zrobienia, podziałało 2 miesiące a potem zaczęła się dyskoteka aż się ustabilizowało - teraz się cały czas świeci :/ Nie mam czasu kiedy podjechać z reklamacją...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!