Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Kolektor


litwin

Rekomendowane odpowiedzi

Jak mam być szczery to daj sobie spokój, mam ten sam silnik i jest to jedno wielkie G. Za 1000zł jakiś tjuner ci wyrzeźbi 1h pracy = 100zł Ale czy jakiś przyrost mocy będźie to wątpie. Z tego co się orientuję nie ma gotowych kolektorów do MII

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dokladnie bedzie tak minimalny przyrost mocy ze nawet tego nei poczujesz. Zainwestuj w kolektory ale wydechowe to napewno poprawi ci dynamike i przyrost mocy

 

[ Dodano: 2008-11-15, 01:08 ]

mialem temat zalozony o kolektorach ale ambitni ludzie z forum go zablokowali :-/ wiec laski bez Pozdrawiam Dawid

 

[ Komentarz dodany przez: gojgien: 2008-11-16, 23:31 ]

A Ci mniej ambitni, nawet nie zapoznali się z Regulaminem by się dowiedzieć, że posty o charakterze reklamującym swoje odpłatne usługi, bez porozumienia i otrzymania na nie zgody administracji są zabronione i będą usuwane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazlem supersprinta i podobno robi 136 koni, gdzie ma dolocie mam juz 120, moze byc szalono, ale wpadlem na pomysl zeby przelozys silnik z megane sport. Orientujecie sie moze jak wyglada sprawa roznic komor silnika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma roznicy w komorze. Trzeba wymienić całe zawieszenie tylnią belkę, pompe paliwa. Oczywiście silnik, skrzynie, komputer. Nie jestem pewien co do kolumny kierownicy czy aby w sporcie nie ma jej wzmocnionej. Jak chcesz silnik od sporta ze wszystkimi częściami to znam gościa ma RS w Kocmyrzowie wszystko do przekładki na sporta silnik 11,5k zł tylnia belka od sporta 800zł + pompa gratis bo osłona jest rozbita ale można przełożyć od starej. Bakuje tylko prawego zacisku brembo i intercooler jest nieszczelny a tak to żyletka. Do tego trzeba dozucić 5k swap i masz sporta :/ szczerze mówiąc nie opłaca się. Nie zapomnij o spalaniu 20l/100

post-2147-1226944361_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!