Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

filtr paliwa M. dci 75 kw 2002 r


Krystian

Rekomendowane odpowiedzi

Krystian! ty masz chyba diesla? a na foto jest filtr chyba do benzyny> Filtr do 1.9 dci kupisz za 86 zł w szczcinie w sklepie KJB. typ(fc 500) ma 5 wejść na przewody i nie sposób go zauwazyć za leflektorem . :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. na fotkach... screen'ach jest wyraznie zaznaczone "filtr oleju napedowego" oraz model silnika F9Q... benzyna to nie jest w zadna strone...

 

2. ostatnio w teleexpress'ie na koncu smiali sie z "lelfektora" :) wybacz, ale ludzie i zwierzeta maja refleks, na wodzie slonce tworzy refleksy, i reflektor dziala na zasadze refleksji (czy tam reflektowania, nigdy z polskiego za wspanialy nie bylem, ale gramatyke umiem) strumienia swiatla :)

 

wiem, czepiam sie :] :) prosze mi wybaczyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Przymierzam się do wymiany filtra paliwa w Megance II 1,5 dci 100KM.

 

Ktoś wymieniał samodzielnie?? jak do tego się zabrać, aby nie popsuć za dużo?? hehe i gdzie szykać tego filtra, domniemam, że po stronie pasażera w okolicach koło :roll: raczej przedniego 8-)

 

Wdzięczny bedę za cenne rady, pozwalające na szybką i bezkonfliktową wymianę.

 

Jaki jest koszt takiego filterka??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba sciagac nadkole (nie blotnik), niestety.

 

pozatym WYSTARCZY POSZUKAC..., wystarczy wpisac w szukanie "filtr paliwa" :]

 

juz mialem wklejac obrazki, ale po co jak juz to kiedys robilem (patrz wyzej)

 

mam chyba dzis dobry dzien, scalilem tematy zamiast zablokowac/usunac...

 

przy okazji, jkby ktos mial watpliwosci, bo na obrazkach jest MII 1.9dCi, to nie ma roznicy w stosunku do 1.5dCi, co widac ponizej:

 

k9k_fp_01_s.jpg

k9k_fp_02_s.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na drugim zdjęciu jest napisane, żeby wypuszczać wodę z filtra poprzez dolny zaworek. Co ile trzeba by to robić i czy trzeba po takim zabiegu znowu odpowietrzyć lub przynajmniej pod pompować paliwo do układu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sadze ze to sie wiaze tylko ze spuszczeniem "smieci" az zacznie cieknac ropka (wyraznie gestsza) poza tym to jest odpowietrznik, wiec nie sadze zeby po tym zabiegu trzeba bylo cokolwiek wiecej robic, zwlaszcza ze jest to filtr, w ktorym jest sporo ropki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prezes, nie wiem czy wymienia się cały filtr czy tylko wkład nigdy tego nie wymieniałem, ale jak pytałem znajomego, który ze mnie raczej nie zdziera to powiedział ze u mnie jest taki wynalazek za 100 zł (cena całego filtra). Zresztą w innych sklepach ceny były podobne.

 

A tak przy okazji skoro u Ciebie można wymienić sam wkład to czy w II też?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!