Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Zamek wlewu paliwa nie działa


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was

Megi Grandtour 2004 rok. Tam jest taki bolec z plastiku - wygląda na to że jakaś sprężynka padła, bo przy zamykaniu minimalnie się wysuwa. Rozebrałem już co mogłem, psiknąłem wd-40 i ciągle to samo.

Jak to się da naprawić ? Wymienić ? Tylko ASO ?

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam adfire....

 

mam podobny problem , tylko że u mnie ten bolec wysunął się na stałe i nie mogę zamknąć klapki...

mam pytanie jak się tam dostałeś.... może padł u mnie i u Ciebie siłownik - tylko nie wiem jak się dam dostać

Pozdrawiam :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 lata później...
  • 5 miesięcy temu...

Wreszcie znalazłem chwilę czasu i chciałem się dostać do tego siłownika. Niestety. po odkręceniu 2 wkretów w plastiku pod szybą (ten boczek w kombi) niewiele się zmieniło, tzn element dalej sie trzyma dość solidnie. Próbowałem go wyczepić, ale póścił tylko zaczep przy uszczelce bagażnika reszta trzymała jak cholera i bałem się, że znowu coś połamię. Później próbowałem odczepić boczek tapicerowany, ale on jest podpięty do tego plastiku (jest zaczepiony) :mrgreen:

 

Czy ktoś może mi w prostych słowach może wyłożyć co i w jakiej kolejności demontować? Czy te jasne boczki i mocowanie pasa bezpieczeństwa też trzeba demontować? A może też ten plastik, który schodzi do progu?

 

HELP :mrgreen:

 

Dodano: 19 mar 2012 - 13:16

OK poradziłem sobie, przynajmniej częściowo. Udało mi się odchylić wykładzinę - boczek. Zacząłem od odkręcenia listwy plastikowej na progu bagażnika potem wyczepiłem wykładzinę i ją odchyliłem. ustalenia są takie, że prad dochodzi. Bole/język nie jest złamany i ręczni można go wysunąc - wniosek zepsuty jest siłownik.

 

Nie wiecie czy kombi i hatchback mają taki sam siłownik, bo wiekszość używek jest z htb?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!