Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Laguna II radio ERROR


dk0x

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Wprowadzałem kilka razy błędny kod do radia i wyskoczył komunikat ERROR, kompletnie nie potrafię sobie z nim poradzić. Odpinałem radio, akumulator, nic nie pomogło :/ Kod już znam ale nie mam możliwości jego wpisania. Proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolegodk0x, miałem podobnie ale w innym aucie. w instrukcji było napisane że w zależności od ilości wpisanych błędnie kodów trzeba będzie dłużej poczekać aż radyjko da nam możliwość wpisania poprawnego kodu. tak więc nie masz nic do stracenia. włącz radio. zamknij auto i wróć po jakimś czasie (albo czekaj w aucie ;-) ). druga opcja to powinien być gdzieś przycisk do resetu. powinien choć nie musi bo różnie to bywa. w każdym aucie jest inaczej. spróbuj też powciskać i trzymać po kilka sekund różne kombinacje przycisków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolegodk0xcięcie

 

 

2 dni temu włożyłem kartę do czytnika na cała noc, rano patrzę dalej to samo ;/ W tym właśnie momencie włączyłem zapłon i poczekam z godzinę może się coś stanie. Patrzyłem za jakimś przyciskiem od resetu i nie znalazłem :/ różnych kombinacji też próbowałem. ERROR nadal występuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyle co znalazłem

-w lagunie 2002 czyli II trzeba aku odlaczyc na 30minut co najmniej i zawoła znow o kod po podlaczeniu

-.... z tego co mi wiadomo po odłoczeniu aku.... wystarczy zostawić na jakiś czas stacyjke włączona ..... 30 .... 60 minut i pojawia sie ponownie możliwość wpisywania kodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam! Podepnę sie do tematu.

Od niedawna jestem posiadaczem megane 2 z 2002r, niestety mam problem z radiem po odpięciu akumulatora>wpisałem około 10 razy błędny kod>> teraz kiedy już znam prawidłowy kod już 3 dzień wyświetla mi się error(zostawiam radio włączone z nadzieja ze error zniknie a tu nic)

Wiem ,że bylem głupi wpisując tyle razy błędny kod, pomóżcie >> jest szansa żebym nie musiał jechać z tym do serwisu?

Z góry dziękuje za odpowiedz.

Zapoznaj się z regulaminem i zasadami pisania postów i napraw klawiaturę bo dziwne przerwy robi między zdaniami :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jest taka możliwość ,że zablokowało się " na amen" ? i na nic moje czekanie? Czy faktycznie cierpliwie czekać?

Ehh..zadzwoniłem do renault Tandem w Częstochowie i pan z serwisu powiedział ,że prawdopodobnie na amen zablokowałem , mam jeszcze spróbować odpiąć radio na dłuższy czas ale nie wiem jak się do tego zabrać..... :-?

Zapoznaj się z regulaminem i zasadami pisania postów i napraw klawiaturę bo dziwne przerwy robi między zdaniami :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!