Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

informacjaz wyswietlacza komputera megane II


Rekomendowane odpowiedzi

No niestety kolego francuskiego nie umiem...

a na polskich stronach jest tylko pytanie odnośnie tego - ŻADNEJ odpowiedzi!

A jeśli wiesz to może powiesz??

P.S.

Pierwsze co zrobiłem to użyłem wyszukiwarki na forum a następnie google... niestety bez rezultatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co miało oznaczać "szybko do drenażu"... <ok> :)

Ale dzięki za pełne tłumaczenie - przynajmniej wiem o co chodzi :]

Szczerze to nie wiedziałem że można przetłumaczyć całą stronę bez kopiowania jej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam. Przyszły mrozy i już moja meganka ma jakieś kaprysy. Komputer na wyświetlaczu pokazuje mi dwa blędy. Na internecie próbowalem to przetłumaczyć ale nic z tego nie rozumiem. Tym bardziej że komunikaty mam w języku włoskim.

A tymi komunikatami są:

- Alimentazione Controllare

- Anomaliafunzio Ni Volante i świeci serwis.

 

Z góry dziękuje za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Uruchomiłem dzisiaj tryb testowy i otrzymałem następujące dwa komunikaty:

PANNE CAPTEUR TEMP EAU

PANNE CAPTEUR HUILE

Czujnik temperatury wody?? Czujnik oleju?? Poziom oleju jest OK

Dodam, że dziś rano jak jechałem do pracy zapaliły się kontrolki SERVICE i Lampka układu oczyszczania spalin, dlatego uruchomiłem tryb testu. Poza tym samochód w czasie jazdy zachowuje się normalnie. Czy taka sytuacja może być spowodowana złą jakościa gazu??

EDIT

Te komunikaty trybu testowego można między bajki wsadzić. Po podłączeniu na komp wyszło na to, że to wtryskiwacze gazowe najprawdopodoibniej są winne. Jutro jade do gazownika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Alimentazione Controllare, po polsku sprawdż układ zasilania , u mnie była jedna swieca żarowa łatwo sprawdzic bez komputerów .przewód do + akul ,i

zdjac przewody zasilania i dotknac świecy jak zaiskrzy to dobra 5 min spr .po wymianie komunikat gasnie owszem to był tylko jeden obiaw z tego typu może być wtryskiwacz ,pompa wtryskowa opisuje ten optymistyczny .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam serdecznie jestem nowy na tym forum i mam pytanko.Jestem użytkownikiem reno meganII 1.5 dci 2004 kombi.Po zmianie opon na zimowe po jakiś czterech dniach ukazał mi się komunikat że mam zamało powietrza w kole, więc udałem się do wulkanizatora aby to sprawdzić,wulkanizator dmuchnął troszeczkę powietrza i wszystko było w porządku ale po tygodniu pokazał się komunikat że opona jest przebita więc udałem się znów do wulkanizatora po zdjęciu koła i sprawdzeniu okazało się że jest wszystko w porządku a komunikat jak był tak i dalej jest.Mam pytanie czy można usunąć ten komunikat.Z góry dziękuje za pomoc..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!