Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Bluetooth - zestaw głośnomówiący


Rekomendowane odpowiedzi

Ja chyba też sobie zmienię na jakiś Sony. Co do książki jak pisałem wcześniej, przy parowaniu nie zgadzaj się na dostęp do książki i potem też nigdy nie zezwalaj. Jak już zezwoliłeś raz to skasuj z listy i od nowa parowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa rozwiązana :D podczas nowego parowania telefonu po pojawieniu się komunikatu na ekranie telefonu czy skopiować książkę kontaktów wybrałem opcję nie pokazuj tego komunikatu więcej - to pomogło ;) teraz wszystko śmiga jak należy ;) Opcja jaką sugerował kolega Liso żeby anulować kopiowanie kontaktów w przypadku Sony XPERIA J nic nie dało książka była cały czas niedostępna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy skopiować książkę kontaktów wybrałem opcję nie pokazuj tego komunikatu więcej - to pomogł

sugerował kolega Liso żeby anulować kopiowanie kontaktów

nic nie dało książka była cały czas niedostępna

 

Ciesze się, że (nie) pomogłem ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

zobacz czy nie jest za to odpowiedzialny wygaszacz ekranu/tryb uspienia - mialem tak w jakim samsungu po wygaszeniu ekranu rozlaczal sie BT, potem po kilku chwilach podlaczal sie ponownie o czym informowal komunikat na ekranie telefonu - ekran po kilkunastu sekundach sie wygaszal i BT sie rozlaczal i tak w kolko... Wylaczenie w stworzonym profilu samochodowym wygaszania ekranu pomoglo. Natomiast z E52 wogole nie moglem dojsc do ladu i puscilem ja na allegro - rozaaczala sie non stop :-( N8 i obecnie HTC z 4.1.1 na pokladzie smiga bezproblemowo :lol: czasem pomaga rowniez wgarnie niebrandowanego softu do słuchawki (brak PL)

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.6 -Prezes

Edytowane przez Prezes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

No i na szybko przetestowałem Xperia Z z Androidem 4.1.2 - piszę na szybko bo nie mogę jeszcze uwierzyć ale wszystko działa. Ponadto tytuły utworów wyświetlają się na liczniku. Dostęp do książki zezwolony - bez tego radiosat nie widział książki w telefonie.

thumb_hosting_zdjec_1363633994__bt1.jpg thumb_hosting_zdjec_1363634020__bt2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

A ja mam takie pytanie, jak zmienić język?

Bo nawigację zmieniłem na polski, ale menu z telefonu/bluettotha nie mam pojęcia jak zmienić a jest po francusku i nawet nie wiem co klikam ;)

 

Ok, zadzwoniłem do ASO, podobno da się zmienić język ale trzeba wejść do menu radia/bluetootha. Jest umieszczny na radiu przycisk od menu. Przyjade do domu to będę na czuja jechał ;)

albo ze słownikiem ;)

Edytowane przez qweluke
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

ja posiadam SGS II z androidem 4.2.2 (cyanogenmod 10.1) i działa wszystko idealnie, poza mikrofonem w samochodzie, aby ktoś mnie słyszał muszę krzyczeć. Macie jakiś pomysł na rozwiązanie tego problemu??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja problem z parowaniem Samsung Galaxy Advance rozwiazalem w taki sposob:

- usunalem telefon z listy urzadzen

- zainstalowalem z Androdid Market aplikacje Bluetooth File Transfer i IrMC Phonebook

- ponownie wykrylem telefon

- podczas parowania nie zezwolilem na dostep do ksiazki telefonicznej

Po wykonaniu tego komunikacja bluetooth dziala , radio nie resetuje sie i mam dostepna ksiazke telefoniczna .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!