Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Ile przebiegu wytrzymują tylne tulejki sanek (podpory silnika) ?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Pytam z ciekawości Ile przebiegu wytrzymują oryginalne tylne tulejki sanek (podpory silnika) w Grand Scenicu? U mnie lewa jest bardzo kiepska a prawa nieco lepsza. Auto kupiłem parę dni temu z przebiegiem 113 tyś km , 2004 rok produkcji. Auto kupione w Szczecinie w salonie i jeżdżone tylko po Polsce a u nas wiadomo jakie są drogi. Pytam pod kątem przekrętu ewentualnego licznika. Ja jeżdżę służbową Toyota Corolla , rok 2004 , przebieg 132 tys km i zero stuków, no ale to Toyota a Renault Scenic, więc może nie ma co porównywać bo i też pieniądze nie te.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wytrzymały nieco ponad 200 tys. km biorąc pod uwagę i tutaj rok temu pisałem iż dwa lata się męczę ze stukami. Nie mogę być pewny czy to faktycznie było dwa lata a może rok

http://megane.com.pl/topic/40511-regeneracja-sanektrawersy-silnika-demontaz/

 

 

[przy okazji pisze się tysiąc - nie tyśąc <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli mogę przypuszczać , że mógł być przekręcony licznik? W tym aucie też jest założony nowy alternator, wprawdzie mógł się zepsuć wcześniej choć normalnie to powinień wytrzymać 200 tyś km bez problemu. Nie wiem co mysleć. Auto kupione w Szczecinie w salonie, brat sprzedał siostrze, auto w jednej rodzinie od nowości. Po co miałby gość kręcić licznik żeby z takim stanem sprzedać własnej siostrze , to trochę dziwne. Albo to prawda, albo ludzie są tak perfidni, że takie historyjki wymyślają na poczet udanej transakcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo rozumiem. Ktoś Ci sprzedał historyjkę, że niby brat siostrze sprzedał itd.?

Czy jednak Ty znasz OSOBIŚCIE tego brata i tą siostrę (sąsiedzi Twoi na przykład). Stąd wiesz, że auto ma prawdziwy przebieg.

Ale wtedy po co w całej transakcji występuje salon.

Bardziej obstawiam to pierwsze, że kupiłeś od handlarza (zwanego ładnie salonem) - czyli kiedyś był dziadek co jeździł do kościoła dzisiaj siostra/brat???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Historyjka hmm, może dałem się nabrać może jest prawdziwa , nie ważne o nią, mi chodzi o to czy ( może twój samochód był inaczej eksploatowany), ale czy jest możliwe aby ta tulejka rozsypała się przy przebiegu 113 tys km. Ostatni wpis s serwisu to 2009 rok na 75 tys przebiegu. Wcześniej miałem Fiata Bravę i tam tuleje leciały co 20 tys km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mojego przywiozłem z Niemiec z przebiegiem 140 tys. km. POtem jeździłem p Bytomskich dziurach i sypnęły się jak widzisz przy ponad 200 tys. km.

Trudno wnioskować na podstawie tych tulei o przebiegu - ale siedze tu już na forum długo i problem wymiany tulei pojawia się rzadko - a więc nie jest to coś co szybko siada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!