Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Opis złączy radia tuner list / update list


macabra80

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Czy ktoś mi podrzuci schemat kostki do radia tunerlist megane 2ph1 chodzi o podłączenie wzmacniacza antenowego z neta korzystam przez mobila i jakos wszelkie próby szukania są ciezkie.

 

Posted via taptalk @ LT22i

Edytowane przez macabra80
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej dużej podwójnej kostce ,gdzie dochodzi zasilanie radia (czerwony i czarny) pin 5 - to wyjście zasilania wzmac.antenowego.Może już być zajęty ,bo niektóre Meganki mają wzmacniacz w antenie (na dachu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Połączono.

Który z pinów odpowiada za podświetlenie radia? Zmieniam podświetlenie i chciałbym w domu sprawdzić czy działa żeby nie latać milion razy do auta.

post-52800-0-31858000-1417862992_thumb.jpg

Edytowane przez damiar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

a moje radio to jakie jest ? oraz czy ktoś może mi wytłumaczyć do czego służy u mnie c1 którego brak( co mugł bym tam uzyskać ) i co jest w c2 w 7,8 i 9 pinie. . znalazłem też inny opis tam c2 by miało sens ale nie widze u siebie kostki D. ja mam nawigacje pod fotelem dvd radio tez pod fotelem a w konsoli zmieniarka na 6cd

post-86103-0-75472900-1471802742_thumb.jpg

post-86103-0-91875400-1471802756_thumb.jpg

post-86103-0-52877500-1471802768_thumb.jpg

Edytowane przez jarcun
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Żeby nie tworzyć nowych tematów. 

Próbuję podłączyć Pioneer MVH-390BT do Scenic II ph I, przejrzałem diabli wiedzą ile schematów i.... nic nie rozumiem. 

Czy jest jakaś przejściówka do tego czy też ktoś jest mi w stanie powiedzieć jakie kable podmienić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...
W dniu 15.10.2013 o 20:59, damiar napisał(a):

To powinno pomóc thumb_hosting_zdjec_1381863480__radio_megane.jpg

Witam. W moim Scenicu nie było oryginalnego radio, kupiłem używane radio "Tuner List" i nie mam żółtej wtyczki do żółtego gniazda 6-pinowego. Czy żółte gniazdo odpowiada za wyświetlanie informacji z radio? Na zdjęciu zaznaczyłem czerwonym okręgiem brakującą wtyczkę do żółtego gniazda.

Proszę o pomoc. Dzięki.

Rysunek1.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się, dlaczego ktoś w moim scenicu zrezygnował z fabrycznego radio i wstawił zwykłe radio ze zdejmowalnym panelem.

W moim scenicu mam tylko podwójną czarną, zespoloną wtyczkę oznaczoną na rysunku "A" i "B".

W takim razie pytanie, czy w moim scenicu uda się podłączyć radio "Tuner List" czy też muszę zostawić zwykłe radio bez korzystania z wyświetlacza i przycisków przy kierownicy?

Czy pilot, to jest zespół przycisków, pokręteł przy kierownicy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da się podłączyć. Pilot to zespół przycisków po prawej stronie pod kierownicą. Poszukaj głębiej we wnęce radia, może złącze jest gdzieś głęboko wepchnięte, może trzeba trochę porozbierać deskę żeby go zlokalizować

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!