Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

scenic III uszkodzony prawy przód


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam na oku scenica po lifcie tj. 2012 rok z uszkodzonym prawym przodem, próbuję wyszukać wykaz potrzebnych elementów aby to sobie wycenić i jestem koledzy aż zdziwiony ilością różnych ślizgów (patrzę na Allegro), wzmocnień plastikowych występującym w tym aucie. W związku z tym moje pytanie jest gdzieś coś takiego jak np. Eper w Fiacie, aby to sobie zobaczyć co trzeba aby to poskładać ?

W aucie uszkodzone są poduchy z przodu, prawy błotnik (wzmocnienie pod nim tez jakieś jest chyba), brakuje lampy prawej, zbiornika spryskiwacza szyb, no i całego zderzaka(nie ma go wcale), chłodnice w aucie są natomiast całe.

Zdjęcia w załączniku

 

Pozdrawiam

post-65155-0-10046400-1417008196_thumb.jpg

post-65155-0-80359100-1417008209_thumb.jpg

post-65155-0-73737500-1417008271_thumb.jpg

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy takich uszkodzeniach jak na tych zdjęciach poduchy raczej nie odpalają,mógł dostać jeszcze dołem,albo po kole(wygląda na wymienione), możliwe że został podrobiony na mniejszego dzwonka, plastikami się nie przejmuj ale skoro zadajesz takie pytanie to koniecznie weź do obejrzenia blacharza, nie myśl że Cię chce zniechęcić ,nawet lepiej kupić po małym bum i porządnie zrobić niż piękną sztukę niemalowaną ,a z wstawioną ćwiarą .Ale czujność musisz zachować bo ciągnięte podłużnice w takich autkach to popularna praktyka i policz wszystko, sam środek to ze 3 koła będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie obawiam się, że dostał po kole, bo opony z tyłu są nowe(tak mówi handlarz, przód jeszcze opony oryginalne niby) a na tylnej feldze dopatrzyłem się małego nadszczerbienia. I tak sobie myślę jeśli dostał po kole to wahacz na pewno raczej albo już zmieniony albo do zmiany, nie wiem jeszcze jak tam jest wahacz mocowany, jakaś rama pomocnicza?. Tak sobie policzyłem to trzeba zainwestować około 8000 zł, ale właśnie jakbym zrobił sobie to bym wiedział co mam, zwłaszcza, że spotkałem się już z sytuacją, że handlarz np. w Merivie B deskę szpachlował (ryzyko uszkodzenia oczu przy wybuchu) i poduchy regenerowane (dużo taniej niż zmienić na inna z poduchami nie wybitymi), a napinacze w pasach wybite i zostawione takie, strefy zgniotu naciągane, widać że oszczędzają na każdej stówce - tragedia, dobre auto było a zrobione tragicznie.

 

A ten programik to dostępny chyba tylko w serwisie ?

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!