Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Niby błahostka ale denerwuje. Jadę na trening i nie mam gdzie włożyć napoju który piję przed. Biorę kawę i również nie ma gdzie bo w fabryczny uchwyt w panelu środkowym mieści się jedynie coś niewielkiego i niewysokiego. Macie jakieś patenty na większe kubki? Jakieś akcesoryjne uchwyty, które dobrze się sprawują i trzymają?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się, ale z brakiem drugiego miejsca na kubek. To na środku jest ok na kawę ze stacji. Problem jak pasażer też ma kawę - miejsce pod radiem jest nieużywalne. Jest niestety zbyt niskie, że nie idzie bezproblemowo włożyć/wyjąć nawet małego kubka z kawą. Po dwóch "wylewkach" wprowadziłem zakaz używania - kupię tam chyba popielniczkę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze schowka w podłokietniku też korzystam ale po pierwsze głęboki i ciężko wyjąć/włożyć, a po drugie to wszystko i tak się rusza więc jest duża szansa wylania. Na allegro jest kilka rodzajów dokładanych ale nie wiem czy/jak to się będzie trzymać:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

deejayslonio wrzuć jakieś foty jak wyglądają te uchwyty na drzwi przy szybie. Generalnie wnętrze III w tym aspekcie jest skopane.

 

Dzięki, nie ślij fotek , znalazłem coś takiego na aledrogo: http://allegro.pl/uchwyt-samochodowy-na-napoj-kubek-podstawka-i5041096546.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Nareszcie rozwiązałem u siebie problem z brakiem miejsca na puszkę. Akcesoryjny kubek z Renault Twingo pasuje idealnie i mocno się zakleszcza tymi gumkami od spodu. W samochodzie często piję energetyki, dlatego dla mnie jest to rozwiązanie idealne, puszka bardzo sztywno się trzyma.

thumb_hosting_zdjec_1498906040__20170701_123218.jpg thumb_hosting_zdjec_1498906090__20170701_123320.jpg thumb_hosting_zdjec_1498906122__20170701_124043.jpg thumb_hosting_zdjec_1498906113__20170701_123349.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To miejsce na środku też nie jest za szczęśliwe. O ile wchodzi tam kubek z kawą lub np. napoje w kubkach z McDonalda to wieczko jest na tyle wysoko, że utrudnia zmiany biegów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest z każdym uchwytem w autach, zawsze w czymś przeszkadza. Albo blokuje dostęp do radia, albo klimy, albo jest w głupim miejscu. Może po lewej stronie kierownicy jest dobre miejsce na uchwyt, ale niewielu producentów o tym pomyślało.

 

U mnie puszka w niczym teraz nie przeszkadza a dużych kubków nie używam. Także ja jestem uchwytowo zaspokojony a pasażer może trzymać puszkę w ręce, jak się nie podoba to przecież autobusy kursują :P

Edytowane przez Testral
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tekst z autobusem ^^ petarda :lol:

W służbowym Aurisie żaden kubek jaki umieszczę w którymkolwiek fabrycznym uchwycie w niczym mi nie przeszkadza :) Uchwyty są dość głębokie. Mało tego, możliwa jest regulacja wielkości (średnicy) uchwytu przez przesunięcie mobilnej przegródki. Projektanci Renault powinni się uczyć B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!