Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Dla potomności: kupiłem wspomniany tutaj uchwyt i niestety drzwi w MIII są za szerokie - chciałem go zamontować na wysokości kierownicy (jak najbliżej szyby przedniej), tak aby móc sięgnąć ręką lewą. Jeśli już, to pewnie udałoby się (na siłę - ale nie próbowałem) na wysokości łokcia, co jednak nie byłoby zbyt dobrym pomysłem. Wg mnie ten uchwyt pasuje raczej do starszych aut z mniej napompowanymi drzwiami. Nie wiem jak kolega @deejayslonio to zamontował, ale jeśli się pojawi na Forum, to może wspomoże nas zdjęciami - za co z góry dziękuję :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Ma ktoś jeszcze jakies rozwiązanie z dodatkowym uchwytem na napoje?ja mam tylko jedno miejsce pod radiem i niestety słabo sie tam mieści średnia kawa...niestety nie popisali sie z tym projektanci Renault.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety... kawę pijemy delektując się nią na stacji benzynowej albo w McDonald's (lub czymś podobnym) :-) Moim uchwytem jest żona, która trzyma mój kubek jak chcemy pić i jechać... a tak na serio to można by pomyśleć o domontowaniu czegoś na stałe do środkowego tunelu na prawo od lewarka zmiany biegów. Tylko komu by się chciało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w obu megankach (w jednej - bez navi - 1 szt, w drugiej - z nawi - 2 szt.) te uchwyty za 5 zł z allegro. Dobrze się to sprawuje jak na taką prowizorkę i niską cenę :-) Te które poleca konwil 3 posty wyżej u mnie się nie sprawdziły (może coś robiłem źle, ale zwyczajnie nie umiałem ich zamontować i w końcu połamałem przy n-tej próbie :P).

Edytowane przez niebianskaskurwoala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, pbet napisał:

Ja bym się bał, że to się urwie (jak nie uchwyt to kratka nawiewu) gdy wsadzę tam kubek 300 ml z ciepłym napojem. Z drugiej strony nie chciałbym blokować cyrkulacji powietrza.

No właśnie jestem tego samego zdania i szukam "złotego środka"... Poszukam może na chińskich portalach aukcyjnych bo oni tam czasem potrafią zaskoczyć pomysłowością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, niebianskaskurwoala napisał:

Te które poleca konwil 3 posty wyżej u mnie się nie sprawdziły (może coś robiłem źle, ale zwyczajnie nie umiałem ich zamontować i w końcu połamałem przy n-tej próbie :P).

Od razu dementuję: ja ich nie polecam (i nigdzie tego nie napisałem :-) ), ja je kupiłem, bo je tutaj polecono i właśnie mam z nim problem (kupiłem właściwie jeden). @niebianskaskurwoala jakbyś był łaskaw - zapodaj zdjęcie jak i gdzie masz to zamontowane (najlepiej z kubkiem) - będę zobowiązany :-) Ja używałem przez chwilę uchwytu na telefon >>do kratki<<, ale wg mnie to lipa: brak możliwości ustawienia kierunku kratki, do tego kratka jest zasłonięta. Ale np. w Megane II się to sprawdza -> inna kratka...

 

Edytowane przez konwil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To oczywiste, że z kubkiem będzie kratka zasłonięta, ale z drugiej strony z kubkiem jeżdżę tylko dłuższe trasy (raz na jakiś czas). Nawiew na szybę i tak jest niezależny, a i zawsze zostają dwa środkowe nawiewy.

IMG_20171201_150939.jpg

 

Przerobiłem kilka opcji i nic sensowniejszego nie znalazłem, a próbowałem chociażby wziąć taki podobny uchwyt i przykręcić go zaraz nad schowkiem - nie sprawdziło się to (dziura jest oczywiście niewidoczna - nie ryzykowałbym gdyby było inaczej). Projektanci dali ciała bez dwóch zdań.

Edytowane przez niebianskaskurwoala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 4 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!