Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Nie działa czujnik temp.wewnętrznej, lusterko wsteczne fotochromatycznego, czujnik automatycznych wycieraczek i świateł oraz tempomat


tomekq

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów

Bardzo rzadko tu zaglądam bo i samochód mało mi dokucza. Czasami poczytam jakieś nowe informacje ale co do porad to sam się nie znam i nie chcę wprowadzać niepotrzebnie w błąd. Ale potrzebuję waszej pomocy. A mianowicie kilka dni temu jadą spokojnie na parkingu pojawił mi się na komputerze pokładowym komunikat "Auto lights fault" i zaświeciła się kontrolka "Servis". Sprawdziłem na forum co może być przyczyną i do dzieła. Sprawdziłem bezpieczniki komora silnika i wnętrze. Wymieniłem sam czujnik na inny - i nic nie pomogło. Usterka nadal aktywna. Sprawdziłem wiązkę przewodów i kostkę łączącą, przeczyściłem i dalej lipa. W sobotę zauważyłem, że oprócz tej przypadłości nie działają mi - wycieraczki automatyczne, lusterko wsteczne fotochromatyczne, czujnik temperatury wewnętrznej i tempomat. I w związku z tym panowie chciałbym się was poradzić co może być przyczyną, może ktoś coś takiego miał i awarię udał mu się usunąć. Za pomoc będę bardzo wdzięczny. Byłem w serwisie i podłączono clip-a i stwierdzono, że (brak połączenia z czujnikiem) stwierdzono że trzeba wymienić całą wiązkę elektryczną i wtedy badać dalej. Na razie podziękowałem a o koszty na razie nawet nie pytałem. Bardzo was proszę o pomoc może wspólnie coś uda nam się zadziałać i usunąć tą awarię. Dziękuję Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!