Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Dialogys


kajte_k

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy na eMule nie polecam do ściągania programu:"Renault Dialogys 2006.rar".

niby jest to Dialogys ale jest jakiś bład w instalacji i lipa

trzy dni komp chodził prawie non stop :-x no ale jeszcze z dzień-dwa i dociągnie mi się kolejny - ten z polecenia DrNO

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam serdecznie, pozdrawiam posiadaczy Renault. Sam co prawdz śmigam VW, ale do rzeczy: staram się pomóc koledze w rozwiązaniu problemu z Dialogys. Mam jakąś wersję ściągniętą z eMule coś chyba 6, na 4 płytach. Problem polega na tym, że na moim PC działa od pierwszej instalacji, natomiast u kolegi (nawiasem mówiąc troszkę noga w kwestii kompouterów), a ...uja nie mogę uruchomić Dialogys. Przeinstalowywałem jave i qtime na różne wersja, na te same co u mnie i zasze mam ten sam błąd.

 

dialogyserrorai1.jpg

 

Dodam jeszcze, że zawsze błąd jest ten sam :evil: . Zwracam się więc do was koledzy jako do specjalistów o pomoc, bo sam już nie mam piojęcia co z tym zrobić :-?

 

pzdr

zyggy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panie doktorze, to nie firewall, to sprawdzałem na samym początku :-( , sprawdziłem, także ustawienia językowe, separatory daty itp i nic, przeinstalowałęm qtime, java i bez javy, bo ta wersja dialogys ma jakąś własną chyba, ale to i tak nie działa :-(

 

PLEASE HELP !!!

 

pzdr

zyggy

 

[ Dodano: 2007-07-18, 06:14 ]

no i chyba nikt mi nie pomoże :-/ - szkoda, myślałem, że tu znajdę rozwiązanie (u posiadaczy renault), no ale nic to, sam z tym powalczę, tylko pomysłów mi brakło :-?

 

pzdr

zyggy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ Dodano: 2007-07-18, 06:14 ]

no i chyba nikt mi nie pomoże :-/ - szkoda, myślałem, że tu znajdę rozwiązanie (u posiadaczy renault), no ale nic to, sam z tym powalczę, tylko pomysłów mi brakło :-?

A prawa dostępu do plików sprawdziłeś?

Jak uruchamiasz Dialoga?, na administratorze? czy userze?

Bo mnie takie same, lub podobne komunikaty wyskakują jak uruchomię na koncie usera.

Choć nie chcę Cię martwić, ale możesz mieć coś namieszane w systemie, a wtedy tylko reinstalacja systemu pomoże.

A tak w ogóle jaki to windows?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś może działajacy plik torrenta ? Wszystkie jakie udało mi sie znalaść były bez sendów :) eMule natomiast coś mi nie działa poprawnie. Jak by ktoś zasysał dialogys to niech rzuci plik torenta (link) na pw.

 

P.S Jaka jest różnica pomiędzy poszczególnymi wersjami dialogys dostepnymi w sieci ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!