Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Dialogys


kajte_k

Rekomendowane odpowiedzi

Linki do dialogys multi waga 22GB

Nie testowane

 

Dialogys - an electronic version of documentation for RENAULT and after sales car RENAULT, DACIA. Dialogys includes absolutely all repair manuals, diagnostics, and parts catalogs for all models of car brand Renault.

 

Electronic circuits in this program and net.Tehnoty MRy a French car after about 1996. release. Punch on VINu car if you do not the dealer, NOT POSSIBLE!

 

Installation:

1. DVD0

2. DVD1

3. DVD2

4. DVD3

5. DVD4

6.DVD5_Motrio

(Observe the order)

Who in the program section wants to see a list of Dacia models, perform the following procedure:

located in the folder X: \ Dialogys \ data \ pr file ListeDocDacia, open in notepad and after "modele =" we enter the following line: 37-38-39-40 and save!

 

Year / Date: 05/2012

Version: 4.8

Developer: Renault SAS

Language: Multilingual

 

Download Links

 

RAR Password is: scenereleasing_and_providing_you_latest_stuff___saud_1

Przykro mi kolego, ale musisz to zrobić w inny sposób, dlaczego nie muszę chyba tłumaczyć

P_r_z_e_m_o

 

Sznureczki

 

Myslę iż tak wystarczy

Edytowane przez cinas_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Panowie pytanie za 100 punktow? Czy da sie do dialogys-a 4.8 wrzucic swoje mr i nt bo w standardzie sa po francusku a mam tez pl troche i en troche jesli sie da to jak

 

 

lapka2.gif

Regulamin pkt.

5.6 - pl-literki

5.7 - logika wypowiedzi Aston76

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Moim skromnym zdaniem nie ma potrzeby instalowania dialogysa, wystarczą same MR i NT zapisane na dysku i przyporządkowane konkretnemu modelowi renault.

Katalog części dużo dokładniejszy niż w dilaogysie jest na TEJ STRONIE Każdy element dokładnie rozrysowany i zaznaczony.

Druga sprawa, że ja mając win 8,1 nie mogę zainstalować żadnego z posiadanych dilogysów.

  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MR i NT zapisane na dysku

MR się zgodzę, w katalogu NT jest mnóstwo dokumentów, które obejmują nie tylko Megane/Scenic, ale też inne modele. Znalezienie w nich cokolwiek graniczy z cudem lub przypadkiem. Dialogys daje interfejs, który umożliwia szybkie znalezienie potrzebnych informacji.

Każdy element dokładnie rozrysowany i zaznaczony.

A skąd mają te rysunki? Z Dialogysa. Ta strona jest wykorzystuje informacje zawarte dotychczas w Dialogysie.

Nie mniej jest to bardzo dobra strona na której znajdziemy interesujące nas części.

 

Dodano: 26 sty 2015 - 07:33

PS

Po drobnej modyfikacji adresu można znaleźć katalogi innych marek.

Stronka bardzo przydatna ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
  • 4 miesiące temu...

mogę umieścić folder mrnt gdzieś na serwerze, dane po angielsku. polskiego niestety nie mam :) Jeśli ktoś będzie zainteresowany to wrzuce, 16,9 GB  tego jest i z tego co widzę jest tylko angielski, nie widziałem nic po francusku. Teoretycznie tez mogę wrzucić dialogysa całego ale jako obraz VM VirtualBox bo tylko taki mam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!