Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Dialogys


kajte_k

Rekomendowane odpowiedzi

A gdzie je znajdę??

Najpierw skonfiguruj auto, podaj VIN i wszelkie informacje jakie masz na tabliczce owalnej, podaj nr silnika , nr skrzyni biegów i inne informacje.

W menu masz przyciski

MR - to są opisy serwisowe

NT - noty techniczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co zrobic z takim fantem ?

Windows 7 i dialogys 3.82

instalacja CD0 6.5.9

 

też sie na kombinowałem przy moim w7 x64 - z tego co pamiętam to w zgodności zazanaczyłem:

- wyłącz kompozycje wizualne

- tryb zgodności XP SP3/Vista SP2

i poleciało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też miałem problem z Dialogys na Windows 7 i poradziłem sobie w sposób bardzo prosty. Polecam VirtualBox (darmowy) i zainstalowanie Windows XP. Działa elegancko nawet szybciej niż Windows XP oryginalnie zainstalowany na moim notebooku.

 

[ Dodano: 2010-11-28, 21:52 ]

A gdzie je znajdę??

Najpierw skonfiguruj auto, podaj VIN i wszelkie informacje jakie masz na tabliczce owalnej, podaj nr silnika , nr skrzyni biegów i inne informacje.

W menu masz przyciski

MR - to są opisy serwisowe

NT - noty techniczne

 

U mnie wyskakuje komunikat:

Dokumentu nie odnaleziono.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wyskakuje komunikat:

Dokumentu nie odnaleziono.

zaloz nowy profil na Windowsie (z prawami administratora) i tam zainstaluj Diaga, pozniej mozesz go odpalic ze swojego profilu :)

Ile to problemow z tym dialogysem ehh :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wyskakuje komunikat:

Dokumentu nie odnaleziono.

Pytanie jaką wersję masz zainstalowaną ? Jeżeli instalujesz wersję PL to oprócz tego, że masz interfejs po polsku powinieneś mieć również po polsku odpowiednie dokumenty. Jeżeli nie miałeś ich przy instalacji to po prostu nie zostały zainstalowane. Zobacz co masz zainstalowane w katalogu ..dialogysdatamtntpl

Jeżeli jest pusty to znaczy, że nie masz odpowiednich dokumentów.

Problem można naprawić szukając w sieci odpowiednich plików, ale jest ich cała masa i nie będziesz miał pewności, że już je wszystkie masz. Pozostaje jedynie przepatrzenie na instalacyjnych CD katalogu ..dialogysdatamtntkatalog np. en i przekopiowanie wszystkich plików do katalogu powyżej.

 

Pamiętajcie, Dialogys ma spolszczenie interfejsu, ale nie wszystkie instalacje maja pliki dokumentów w języku polskim. Ja zwykle trafiam na EN, ES i RUS.

I jak dotychczas nie mogę znaleźć nowszej wersji ale z dokumentacją w języku polskim.

 

Ile to problemow z tym dialogysem

W końcu to aplikacja napisana w JAVA, ale i tak wg mnie jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też sie na kombinowałem przy moim w7 x64 - z tego co pamiętam to w zgodności zazanaczyłem:

- wyłącz kompozycje wizualne

Rzeczywiscie przelaczenie puplitu na Windows Classic pomoglo :)

 

[ Dodano: 2010-12-03, 08:42 ]

Witam,

Jeszcze jedno pytanie odnosnie MR i NT (to chyba sa te noty techniczne)

Jak na to klikam dostaje wiadomosc ze dokument nie zostal znaleziony.

Czy ktos moze mi powiedziec kiedy takie noty sa dostepne ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...

jest tego sporo w sieci, czasami strasznie zmieszane i nie zawsze działające, najlepiej to pobrać z sieci- czyli Fileserve itp. Ja mam dwie wersje, jedna to stara 3.79 oraz nowa 3.94- jak ktoś by chciał niech pisze PM- wrzucę na jakiś serwer, lub stałym bywalcom wyślę pocztą :)

  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P_r_z_e_m_o dzięki za pomoc, ale po to zadaję pytanie w dziale Dialogys, żeby się upewnić, że faktycznie w tym programie takiej funkcji nie ma :)

a dział Download znam bardzo dobrze :), więc uszczypliwość niepotrzebna :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Mam zainstalowanego dialogysa, ale nie bardzo wiem jak wejść w te pliki pdf... Naciskam MT praz NT i pisze, że nie znaleziono dokumentu. Instalowałem wszystkie płyty po kolei. Dodam, że podczas instalacji program nie wołał po kolei o kolejną płytę. Kiedyś jak miałem starszą wersję to tak właśnie było. Teraz po każdej instalacji płyty był koniec... Co poszło nie tak? Program uruchamia się normalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!