Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

ogrzewania a raczej jego brak choc nie do kon


Rekomendowane odpowiedzi

witam!koledzy-mnie też dopadł problem z ogrzewaniem...wczoraj jeszcze działało dziś juz nie (na dworku -19st),ciągle leci zimne powietrze,temperatura silnika jest powyżej środkowej kreski i rośnie,płyn chłodzący w zbiorniczku jest gorący.Czyżby padł termostat??a może coś nie tak z płynem-co sprawdzić?Jeśli termostat to jaki zakupić?

jak dostać się do nagrzewnicy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gres, jutsu1000, andrzej27r, Koledzy to nagrzewnica. Trzeba albo wlać płynu do czyszczenia układów chłodzenia, a po spuszczeniu przepłukaniu zalać nowym płynem, albo bawić się z przepłukiwanie nagrzewnicy wodą pod ciśnieniem. Ja bym zrobiła obie operacje. :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a odnosnie przewodów - są gorące

jeśli przewody są gorące to ja również jak stawiałbym na nagrzewnice, jest zamulona, może tak zamulona, że trzeba ja wymienić.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krzysiek79, ja dziś na allegro przeglądałem nagrzewnice i widziałem je tak od 50 zł w zwyż do meganki,niewiem jak ze scenikiem,wkażdym razie w sklepie też kupisz

http://moto.allegro.pl/item520673998_nowa_...cenic_wawa.html

Wracając do mojego problemu...teraz przy temperaturze -6 st. wszystko działa jak należy,temperatura silnika na trzeciej kresce,wcześniej było dużo więcej-więc koledzy co radzicie?Czyżby to płyn,termostat?Dziś zauważyłem,że tylna szyba coś nie podgrzewa..zmierzyłem napięcie na styku doprowadzonym do szyby i było 14,3 V,a szyba ZIMNA,co się mogło stać?Dodam,że lusterka są gorące,a ztyłu nie widać efektu podgrzewanej szyby...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a szyba ZIMNA,co się mogło stać
może brak styku, dostała się wilgoć i zamarzło, poruszaj wtyczkami. Po za tym szyba to trochę większy kawałek lusterka i trochę trzeba poczekać, żeby się nagrzała, szczególnie przy mrozach. Nie mniej trzeba sprawdzić czy w ogóle jest "przejście" albo nie ma masy(j.w.).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!