Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Naklejka dla forum - dyskusja


Krzychu

Dogrywka, który projekt wybierasz ?  

55 użytkowników zagłosowało

  1. 1.

    • 4
      34
    • 6
      21


Rekomendowane odpowiedzi

ja się nie boję napisać, dla mnie to easy kręci a dokładnie ładuje nas w bambuko delikatnie mówiąc, bo ja jestem upierdliwy i pisałem do niego parę razy odpisał że poszły do druku w ten dzień Krzychu zamieścił taka inf na forum w tymże temacie, dlatego naprawdę wychodzę z wnioskiem o zmianę wykonawcy, bo do spotu bożo-narodzeniowego się nie doczekamy,

wiem jestem pesymistą, ale do takich spraw podchodzi się profesjonalnie, być może nie dogadał się dokładnie co do ceny 1 zł ????? :-( :-( :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak ktoś mnie olewa to również mu tym samym odpłacam (easy niestety tak to wygląda) więc ja uważam że jak coś mi nie idzie nie dam rady czy coś takiego to się informuje o tym zainteresowanych wystarczyłoby napisać w poście niestety nie dam rady, albo w drukarni maja zaje.... dużo zleceń a nasze jest promocyjne więc czeka, a nie ja już do detektywa Rutkowskiego dzwonić chciałem :-P

niech ktoś rzeczywiście zadzwoni i się dowie co jest bo może chory pomocy potrzebuje czy cóś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no teraz jak juz wpłacilismy pieniadze to nie ma sensu odsyłac ich do kazdego :mrgreen: :lol: mowie moglem wczesnije pogadac z easy bo to moja matka to by nam zrobiła tanio i szybko, zreszta sam bym to zrobił kazdy osobny nick zrobic projekt a ploter to wytnie w 5 minut wiec zabawy jest na jakies 4 godziny max

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze easy zrobił tylko mu sie komputer zepsuł kalbo ma jakies problemy :-| trzeba z nim nawiazac kontakt a jak nie da rady to dacie mi projekt w corel draw i bedziemy działac jakos. jutro bede dzwonił do matuli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!