Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Reset zegara i kompa przy starcie


Rekomendowane odpowiedzi

Nie będę zakładać nowego takiego tematu, miałem problem z wyświetlaczem, resetuje mi się licznik dzienny oraz godzina. Po czytałem, polutowałem. Działał krutko

Na prawiaja gdzieś na Śląsku :?:

znalazłem

żory 350 2 godz <zolta>

katowice 400 zł obojetne co jest pół dnia <zolta>

Chorzów 400 zł :applause:

W konców wysłałam do Electric Cars Kaczory 100 zł 49zł przesyłka :rolleyes:

Edytowane przez mario3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam, u teścia podobny problem - wyświetlacz na środku albo nie działa albo jak się świeci i zgasi autko to następuje reset, Zanim zacznę demolować mu auto odłączyć akumulator? przed wyjęciem wyświetlacza czy nie jest to konieczne (Scenic 1 - 1999r)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

spokojnie można robić bez odpinania zasilania - niestety problem dalej pozostał - 1 żarówka była przepalona ale to nie ona problemem była.

 

- rozkręciłem wszystko ładnie wymieniłem świeciło (jak na fotce)

- poskręcałem i już nie świeciło

 

jakies pomysły? czy nie zawracać sobie głowy i wymienić? raz działa raz nie działa jak świeci to idealnie jak nie świeci to tak jak by ledwo coś tam było widać

[Ciecie] - nieregulaminowe zdjęcie

Edytowane przez damiar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Pytanie od słabszego :( : dlaczego uszkodzenie wyświetlacza w Scenic 2 ma wpływ na rozładowywanie się akumulatora? Co to ma ze sobą wspólnego? Oczywiście dzisiaj rano nastąpił u mnie tradycyjny RESET zegarka i przebiegu. Kilka tygodni temu wymieniałem akumulator, który co prawda był już stary więc mógł klęknąć. Teraz kiedy czytam posty w tym wątku zaczynam kojarzyć, że rozładowanie starego akumulatora mogło być spowodowane wcześniejszą już usterką wyświetlacza. Jednak chciałbym zrozumieć jaki to może mieć związek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
Dnia 20.02.2009 o 13:49, Chiller napisał:

Prawdopodobnie centralny wyświetlacz masz do regeneracji. Mój Ojciec miał tak samo - nowy aku nic nie pomógł. Po regeneracji (którą zrobił poprzez ASO) wszystko jest OK. Koszty ok 500-600 zł + gwarancja. Czasem jest to kwestia jakiegoś zimnego lutu albo odpiętej/poruszonej wtyczki - wtedy naprawić możesz to w zasadzie sam.

 

Przy okazji, przyjrzyj się z bliska, czy cyfry i ikonki na wyświetlaczu (np. prędkościomierz, kontrolka niezapiętych pasów, hamulca ręcznego) nie są tak jakby "popękane", niewyraźne. Powinny być idealnie ostre. Jeśli nie są - regeneracja wyświetlacza.

witam Chiller
Dopadł mnie w samochodzie problem wyświetlacza głównego w Renault Megan Scenic 2 mógbyś pomóc o dobrego Elektryka w tych sprawach ?

To mój nr 535 295 300 jak byś mógł sie odezwac 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!