Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Jako nowy forumowicz kilka pytań


GraVeR

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Jako nowy chcialbym zapytac o kilka spraw :oops:

 

1 czy mozna zakupic naklejki klubowe? czy mozna rzucic jakies nowe propozycje?

2 czy sa organizowane jakies zloty w Gdansku?

3 czy dobraby była koncepcja zalatwienia i zrobienia strony megane, gdzie bylby odnosnik do forum, zwiekszenie prestizu i piekny wyglad :oops:

 

To takie moje pytanka na poczatek:) prosze zle nie odebrac:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widzę po dacie rejestracji to nie taki nowy.

Na takie pytania jest odpowiedni dział - "działanie forum" - przeniosłem.

1. O naklejkach znajdziesz na forum.

Propozycje zawsze można zapodać :oops:

2. Poczytaj dział o zlotach i tam śledź lub sam możesz też zorganizować ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GraVeR, jeśli chcesz stworzyć stronkę o Renault Megane to jestem jak najbardziej na TAK! Brakuje nam takiej strony. Oczywiście ze swojej strony gwarantuje miejsce na serwerze, konto FTP, subdomenę oraz wsparcie jeśli chodzi o html, css i php.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzychu, wiesz co? Powiem tak, chcielibysmy miec super profesjonalna strone, jak ma klub Micra. Cos w ten desen. Jezeli chodzi o koszta, bo ja do konca nie podolalbym profesjonalnej stronie, moze moglbym zaproponowac, aby zrobic jakis temat, zbieramy na super strone, ktora bedzie nas reprezentowac na zewnatrz i 10zł od kazdego forumowicza na konto, albo nawet 5zł, uzbieramy kupe kasy i mozna ja zlecic profesjonaliscie, a jaki efekt koncowy

Zawsze mozna sprobowac takiej akcji, jezeli ktos sie poczuje to wplacilby prawda? :oops:

Moze na poczatek ankiete i zobaczylibysmy czy ludzie chcieliby extra strone jak np ta:

http://www.micra.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście wiem, że parę osób zajmuje się tworzeniem stron na naszym forum. Z tego co wiem kol. Easy coś w tym siedzi. Ja na dobrą sprawę mogę wszystko oprogramować, nawet w Swingu w JAVIE jeśli tylko grafik zrobi graficzną szatę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i extra:) ja zajmuje sie grafika i mam sklep komputerowy tez jakos moge wplynac, ale czy zle by bylo zapodac ankiete czy klubowicz wplacilby po 5zł na konto?

 

40 forumowiczow = 200zł

 

Zawsze mozna wiecej zdzialac, malo dla jednego czlowieka, a sumujac bedzie mozna wszystko uprofesjonalnic prawda?:oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn. tak ja też mam kontakty jeśli chodzi o zlecenie grafiki. Pytanie czy trzeba od razu robić zrzutki? Cały czas podchodzę do sprawy tak, że korzystanie z forum (i strony) nie wymaga zrzutek, opłat itp. Myślę, że jak pojawią się konkretne plany realizacji strony to znajdzie się jakaś osoba, która będzie w stanie zaoferować ciekawy projekt graficzny niekoniecznie za $$$.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dobry plan, tylko nalezaloby oglosic moze cos na ogolu?:oops: wiesz, co odplatne to zawsze lepiej, a skladkaby byla dobrowolna, ale ok jak cos to pozostanmy przy Twojej koncepcji:)

 

Moze juz zacznijmy? czym predzej tym lepiej, ja tez moge cos zorganizowac jak bedzie trzeba:) :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze juz zacznijmy? czym predzej tym lepiej, ja tez moge cos zorganizowac jak bedzie trzeba:)

Tylko jak coś będziesz robił, to nie zapomnij o polskich znakach, bo widzę, że tutaj masz z tym problem.

Na temat opłat już kiedyś rozmawialiśmy i jak można mieć coś za free to po co płacić :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jezeli mamy za free tylko trzeba zorganizowac to zaczynamy?

 

Moze zaczniemy od jakiejs ankiety? Czy sa chetni na dodanie strony? i kto pomoze kto sie zna?

 

nie wstawiam polskich znakow bo tak mam na forach:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wstawiam polskich znakow bo tak mam na forach:)

 

hahahah,tutaj są inne reguły i ty kolego nie będziesz wyjątkiem. albo się dostosujesz albo zarobisz :oops: ja już to przerabiałem

 

p.s. mam nadzieję,że na siłę "nie będziesz reklamował swojej firmy" na naszym forum albo stronce www jak to chciałeś uczynić na plakacie do Borek :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SnakeEyes o co Ci chodzi? masz jakiś problem?

 

Radze Ci się uspokoić bo widze że tutaj również dostałeś już dwa ostrzeżenia, definitywnie widać że jesteś konfliktowy. Radze zamknij temat i nie wiem po co zaczynasz temat, który w ogóle nie został poruszony wcześniej, a ja nie dałem powodów...

 

I Ty mi nie będziesz rozdawać kartek czerownych bo nie masz do tego uprawnień hahaha, chciałoby się porządzić tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to była rada tylko...bo sam na forach dotychczas pisałem bez pl liter ale tutaj mnie nauczono i dostałem na samym początku ostrzeżenie,więc chciałem ciebie przed tym uchronić...

p.s. wersje demo z pikur-a tobie zdjeli,żebyś mógł prawić swoje mądrości :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie koniec offtopa, bo faktycznie będą ostrzeżenia. Przez kolejne dni będę offline ale możemy się umówić, że 11.03 zaczynamy działać. Ale tak jak mówiłem bez zbiórek $$$, zbierzemy chętnych do redagowania treści, kogoś od grafiki, kodu i będzie można zrobić stronkę informacyjną o Renault Megane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[CIACH!!!]

 

Tak jest! Nie ma problema... Ja się pisze załóżmy możemy wtedy zrobić ankietke kto co potrafi i złoży sie zespół, czyż nie?

[nie cytujemy całości posta pod którym bezpośrednio odpowiadamy :oops: ] -Robak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!