Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

długie oczekiwanie na nową Megane III


porys

Rekomendowane odpowiedzi

Co do tego z jakiej fabrki (państwa) pochodzi samochód to nie wie nikt poza zarządem, pracownicy we Francji czy Hiszpanii chcieliby też wiedzieć. Oszukiwaną są VIN-y.
Jak to przeciez jest cos takiego jak list przewozowy, na ktorym doskonale widac z kad dokad przyjechal.

Poza tym pytajac w salonie tez bezproblemowo wskazali, z ktorej fabryki jedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety musze Cię zmartwić. Moja Meggi dotarła do salonu w poniedziałek, a teraz przez dwa tygodnie będe czekał na papier z Urzędu Celnego, poświadczający, że diler za auto zapłacił akcyze. Bez tego nie można zarejestrować pojazdu. Zaświadczenia wydawane są w Warszawie i jest taki zator, że małoprawdopodobne, aby dało się szybciej. Ciągle mam nadzieję, że w poniedziałek ( 30 marzec ) odbiorę Meggi, ale realnie patrząc, to marzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój urząd miasta zgodził się zarejestrować auto na podstawie oświadczenia dealera, że taki podatek został zapłacony i właściwe zaświadczenie z UC zostanie okazane przy wydaniu stałego dowodu rejestracyjnego, więc się nie martwię ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozazdrościć urzędników :P U mnie też wszystko przyśpieszyło, zaświadczenie z UC dotarło po trzech dniach , wraz z kartą pojazdu. Piłeczka jest teraz po stronie leasingu i Wydziału Komunikacji ( zachciało mi sie specjalnych tablic i poczekam przez to dzień dłużej) Jeżeli wszystko zagra, to w środę odbieram auto, jeżeli nie zagra to w piątek. Jakoś przeżyje <piwko>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi Panowie! Współczuję oczekiwania .Sam to przeszedlem .Zamowione było 30-12-08r

na skladzie 27-02-09r w salonie megi byla 7-03-09 odbiór 16-03-09r.

Cieszę się ,że posty są wreszcie zgodne z tematem ktory zalożyłem.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!