Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

długie oczekiwanie na nową Megane III


porys

Rekomendowane odpowiedzi

A tak w sumie możesz mi powiedzieć po co ?? Z czystej ciekawości.
Oooooj... znam kilka sytuacji gdzie teoretycznie nowy samochod,

spadl podczas rozladunku, potem naprawiony, wyklepany, lakierowany... sprzedany jako nowy... z czasem zaczely babole wychodzic.

Zdarzaja sie rozne sytuacje czasami jedno pismo rozwiazuje wszelkie problemy.

 

A jak wiadomo w polsce masa kombinatorow i cwaniakow wiec warto byc czujnym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam napisałeś że masz termin czerwcowy to chyba wiesz kiedy masz sprzedać. Spisując umowę ustaliliście na pewno jakąś datę odbioru. Poza tym sprzedawca poda Ci tą samą datę którą podał na początku - pochodzi ona z systemu i się nie zmienia.

 

na umowie tego nie ma, sprzedawca nie pisal bo powiedzial, ze system przydziela date, gdy zamowienie przejdzie przez system. Dopiero nastepnego dnia dal przyblizona date wydania samochodu, ale zaznaczyl, ze maja cos z systemem i nie jest pewny daty. Powiedzial max do czerwca, ale moze tez sie tak zdarzyc, ze bedzie w kwietniu

 

Cięcie

Nie mam pojecia gdzie go produkowali, to jest jedna z ostatnich sztuk, ale z tego co kojarze to sprzedawca chyba mowil, ze auto przyjedzie z Turcji czy z jakis takich rejonow z tego co kojarzę.

Radzę przypomnieć sobie regulamin forum :!::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi datami tak porobiło się, gdyż Zarząd Renault nie chce podać rzeczywistej ilości zamówień. Trwają rozgrywki między zarządem a związkami o utrzymanie miejsc pracy, od jutra likwidacja trzeciej zmiany w Palencii i na bruk wylatuje 400 ludzi. Związki podejrzewają, że jest więcej zamówień jak liczba zleceń, a brakujące samochody przemycane są z fabryki w Indiach. W wyniku trójstronnych porozumień wszystkie zamówienia z Europy powinny być realizowane Hiszpanii i Francji, produkcja z Indii powinna iść na tamten rejon.

 

Terminy jeszcze bardziej mogą zmnienic się, 24 i 25 marca odbędzie się zebranie wszystkich związkowców z zakładów Renault z całej Unii oraz przedstawicieli dealerów, prawdopodobnie zapadnie decyzja o strajku generalnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Meganka wczoraj została odebrana z salonu .

Bez żadnych problemow .Opoźnienie dwutygodniowe nie leżało

po stronie salonu .

Wcześniejsze obawy moje o stan nowego auta były mocno przesadzone.Wszystko ok!

Odbiór przbiegł w miłej atmosferze .dostałem sporo gratisow z szmpanem wlącznie.

Pora testować autko i cieszyć się z nowego nabytku!

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak z troszkę innej beczki.

Czy przy rejestracji nowego auta Wydział komunikacji żądał od Was zaświadczenia z Urzędu Celnego potwierdzającego zapłacenie przez Renault Polska akcyzy za autko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W każdym urzędzie jest inaczej,u mnie wystarczył zapis na fakturze .że akcyza została zapłacona.Sa takie wydz. komunikacji ,ktore żądają potwierdzenia zapłaty akcyzy

na osobnym papierze.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest już dostepny system audio Arkamys

Grrrrja tez nie moglem... i tego najbardziej zal ... ale wymienie fabryczne glosniki na cos lepszego (wstepnie jestem dogadany) powinno byc nawet lepiej niz arkamys :mrgreen:

Widze, ze wiecej opcji jest dostepnych.

 

Ale chyba i tak lepiej na tym wychodze, w sumie o jakies 5 tys taniej mam zamowienie.

Sporo podrozalo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nad subem sie zastanawialem, ale szkoda mi bagaznika.

W avensis mialem sporo miejsca wiec tam jakos uszlo...

Tutaj jest juz gorzej, jak juz to cos nieduzego kompaktowego,

w stylu:

ony.pl/product/ics-boxed-subwoofers/xs-lb10s&anchor=pageType=Overview"]http://[ciach]ony.pl/product/ics-boxed-subwo...geType=Overview

 

Na pewno nie ma parametrow jak pelnowymiarowy sub, ale i tak niezle gra,

a znacznie lepiej niz sama seria. Rozmiar kompaktowy, bardzo cienki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś pytał ile produkje się samochód.

 

Samochód powstaje w ciągu dwóch dni, silnik i skrzynia przyjeżdza z innej fabryki.

Blachy tłoczone są na innej hali a niektóre produkowane przez poddostawców, podzespoły składane są w tzn. gniazdach. Na spawalni spawane jest nadwozie z elementów pobieranych z palet następnie sprawy lakiernicze i tu są największe różnice w czasie, zależy od lakieru. Wysuszona buda trafia na taśme montazową, po ok 3 godz odpał, próba, na plac i czeka na wahadło.

 

Co do tego z jakiej fabrki (państwa) pochodzi samochód to nie wie nikt poza zarządem, pracownicy we Francji czy Hiszpanii chcieliby też wiedzieć. Oszukiwaną są VIN-y.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!