Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

długie oczekiwanie na nową Megane III


porys

Rekomendowane odpowiedzi

monter

no nie wiem, ciagle sie boje, ze bede zamykal kogos w aucie odchodzac i alarm bedzie mu sie wlaczal :) Chyba przykleje karteczke z napisem: "jak odchodze otworz drzwi" :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie wiem, ciagle sie boje, ze bede zamykal kogos w aucie odchodzac i alarm bedzie mu sie wlaczal

Jeśli faktycznie często wychodzisz a ktoś pozostaje w środku to jest to pewien dyskomfort. Sam kiedyś w taki sposób utkwiłem w Lagunie GT (kierowca pobiegł za potrzebą na stację oczywiście z kartą). Alarm bardziej wyje do środka niż na zewnątrz więc nie jest to miłe ale... jak już wyjdziesz z samochodu to wciśnij na karcie przycisk otwierania drzwi. Wyłączasz wtedy tryb HF i po kłopocie.

 

HF to gadżet i jak każdy inny czasami wymaga dodatkowych czynności.

 

Dlaczego lagę??? Poczytaj tematy o padającym notorycznie HF w meganeII
Wiesz Waldku ja w sumie nie podaję wniosków z Forum. Wiesz że w Renault nie pracuję od wczoraj i z obserwacji i relacji klientów widzę że poza Lagunami problem ma śladowe ilości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozostaje mi tylko czekac na nowa Meggi, stara idzie chyba do dilera, mam juz dosc diesle w wykonaniu renault, 48kkm i padnieta turbina, pompa wtryskowa po naprawie i pelno dupereli wymienionych. Oby z nowa Meganka takich problemow nie bylo, dlatego teraz tylko benzynka :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@monter takie pierdoły o braku mocy to możesz tu na forum opowiadać, powiedz to rodzinie mojej żony, którzy od momentu zamknięcia kopalni w 1971 pracują w Renault to Cie chyba zlinczują. Połowe stycznia przesiedzieli na postojowym, w lutym troche lepiej.

Z powodu, że w Hiszpanii tasmy montażowe kupety ida 1/3 mocy mieli przenieś ich montaz do Douai, ale pod wpływem stajków trwających z przerwami od października w Sandouville prawdopodobnie tam przeniosą montaż. W Sandouville blachy spawane są inną technologią i to może spowodowac przerwę ok 1 miesiąca.

 

PS

@wojti2001 nareszcie zmądrzałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@monter takie pierdoły o braku mocy to możesz tu na forum opowiadać, powiedz to rodzinie mojej żony, którzy od momentu zamknięcia kopalni w 1971 pracują w Renault to Cie chyba zlinczują.

Sorki ale co Ty palisz ?? Zmień dealera :mrgreen: Zupełnie nie rozumię o co Ci chodzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam jeszcze jedno pytanko, gdyz ogladalem jedna coupe na salonie i niestety spasowaniu zderzaka z tylu bylo bardzo kiepskie, nierowne szpary i odstawal wiec mam pytanko. Czy moge domagac sie od sprzedawcy, aby w dniu odbioru samochodu okazal mi list przewozowy? Bo wiadomo kazde auto tako powinno miec i kazde uszkodzenie powinno byc opisane przed i po zjezdzie z lawety. Sprzedawca moze okazac dobra chec czy to jego obowiazek, aby na moje zyczenie okazal mi ten list ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@monter, rodzina żony pracuje w zakładach Renault w Douai i wiem jakie mogą być przyczyny opóźnien w produkcji Coupe, obecna linia zaprojektowana jest na produkcje 5 tys a produkuje sie ok 1500 bo tyle jest zamówień i nie ma żadnych opóźnień a nawet przyspieszają się terminy. Scenik już miałbyć produkowany w grudniu, wiem dlaczego nie jest jeszcze produkowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedawca moze okazac dobra chec czy to jego obowiazek, aby na moje zyczenie okazal mi ten list ?

Tylko dobra wola. Nie mamy takiego obowiązku.

 

traszka, teraz zrozumiałem Twoją wypowiedź :mrgreen: Jednak nie do końca mówimy o tych samych rzeczach. Ty mówisz o wydajności fabryki a ja o przydziałach produkcyjnych dla naszego kraju. To lekko rozbieżne terminy... Rozumiem że o drugim z nich nie masz pojęcia (ani Ty ani pracownicy fabryki) a ja o tym właśnie pisałem.

 

@monter takie pierdoły o braku mocy to możesz tu na forum opowiadać,

Tak sobie pomyślałem że możnaby to jakos troszki kulturniej wyrazić...

 

Wiesz rodzina mojego ojca czyli mój wujek pracuje w fabryce zamków PREEM (czy jakos tak) zwanych suwakami w niemieckiej miejscowości Stolberg. A ja totalnie nie wiem na czym jego praca polega a on jako pracownik linii nie ma pojęcia o strategii firmy tylko przez kilka godzin dziennie wykonuje jak robot te same czynności. Myślisz że będzie umiał odpowiedzieć jak wygląda dostępność zamka który on robi dla naszego kraju ?? Sam sobie odpowiedz po przeanalizowaniu naturalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko dobra wola. Nie mamy takiego obowiązku.

 

Aha dzieki. Czyli za jakies 2 tyg wybieram sie do sprzedawcy, aby sie dowiedzial co z terminem na moje autko :mrgreen: Bo do czerwca to ja chyba nie wytrzymam.

I mam jeszcze jedno pytanko. Coupe ma takie samo zawieszenie jak normalna megane czy roznia sie czyms ? Bo w katalogu pisze, ze sport tak ma a jak to z coupe jest ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coupe jest ciut obnizone i lekko sztywniejsze, ale nie znacznie.

 

Listu przewozowego ja bym po prostu zazadal.

Jak przewidzieli na czerwiec to raczej nie ma co liczyc na szybsze zakonczenie sprawy,

najwyzej kilka dni... :mrgreen:

Ja zamawialem w pierwszej polowie lutego,

odbior mam na pierwsza polowe kwietnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli za jakies 2 tyg wybieram sie do sprzedawcy, aby sie dowiedzial co z terminem na moje autko :mrgreen: Bo do czerwca to ja chyba nie wytrzymam.
a nie, ze zadzwonia mi dzien wczesniej,ze maja auto, bo musze stare sprzedac

Sam napisałeś że masz termin czerwcowy to chyba wiesz kiedy masz sprzedać. Spisując umowę ustaliliście na pewno jakąś datę odbioru. Poza tym sprzedawca poda Ci tą samą datę którą podał na początku - pochodzi ona z systemu i się nie zmienia.

 

Listu przewozowego ja bym po prostu zazadal.

A tak w sumie możesz mi powiedzieć po co ?? Z czystej ciekawości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!