Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Dźwignia zmiany wysokości fotela kierowcy


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

no właśnie 3 dni temu ułamała mi sie dźwignia przy fotelu kierowcy, którą reguluje się jego wysokośc. Jest tak sprytnie skonstruowana, że kilka razy zawadziłem nogą przy wysiadaniu i odgięła się w poziomie. Po kilku takich odgięciach i przygięciach, została mi w ręku.

Niestety oryginalna = 350 zł :)

Może u kogoś się coś takiego znajdzie?? Albo jakaś rada co z tym fantem zrobic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

350 w aso z montazem czy luzem? mnie tez sie urwala, nawet widzialem ze poprzedni wlasciciel tez urwal i jakos to znitowal. na razie dalem sobie z tym spokoj, akurat ja i zona mamy fotel na tym samym poziomie. a w razie czego w schowku woze srobokret i nim moge zrobic dzwignie regulacyjna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

350 bez montażu. ASO to ja od dawna nie odwiedzam. Jeżdżę do "Garażu" Pana Bartosza. Kto z Warszawy to wie. Założyliby mi tę dźwignię pewnie i za dobre słowo ale droga jest.

 

Ja niestety używam innego położenia fotela niż moja żona :-(.

 

Też się zastanawiam czy tego jakoś nie znitowac. Może w święta pokombinuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wogole montaz tej wajchy to porazka. na poczatku sam chcialem to wymienic, ale jak zajrzalem w schematy i zobaczylem jak to jest przymocowane i ile trzeba rozebrac zeby wogole cos z tym zrobic to zwatpilem. sadze ze za montaz jesli ktos by sie podjal, troche by zawolal, bo trzeba pierw rozwiercic nity (tak tak, wajcha do mechanizmu jest nitowana, a nie np przykrecona...), zanitowac na nowo itd. na razie sobie daruje, bardziej mnie martwi ze mam przednie nadkola po zimie lekko pekniete od dolu i mysle co z tym zrobic. plus konczy mi sie klamka w drzwiach kierowcy, ehh wiosna przyszla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

w mojej megance też ktoś naprawiał tą wajhe i powiem wam że umnie ktoś ją poprostu pospawał (pęknięcie było tak z 1-2cm od plastkiu. Zobacz może uda się u ciebie pospawać, zdejmij tą rączke osłoń fotel i tapicerkę i może się obędzie beż wyjmowania fotela. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

02.01.2012 kupiłem swoją drugą Megi, tym razem Megane II phI z 2005 i (już nie) o dziwo też nie mam wajchy od podnoszenia i obniżania siedziska, również wożę ze sobą śrubokręt, nie wiedziałem, że to takie drogie jest!?

 

p.s.

czy mogę dostać, np. na PW informację odnośnie Pana Bartosza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!