Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Użytkownicy- wyszukiwanie


SnakeEyes

Rekomendowane odpowiedzi

kiedyś chyba wspominałem o tym na SB,panowie MUSI być wyszukiwanie po województwach wprowadzone.dzisiaj to już patrzeć na te listy nie mogę.Wysylam priv-y z info o spocie i żeby znaleźć userów z naszego województwa muszę przejrzeć praktycznie prawie 300 stron listy....aktualnie jestem w połowie :evil:

 

mamy 49 miast w woj i teraz szukanie ich w 300 stronach :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SnakeEyes, dobra propozycja, tylko jest jeden szkopuł. Wszyscy zarejestrowani musieli by teraz do swoich profili dopisać nazwę województwa, bo niby jak to ma być wyszukane :) Przykład: wybierasz sortowanie "Skąd" i "rosnąco". Co otrzymujesz :) 3 pierwsze wyniki z pustymi polami, (userzy trzymają to w tajemnicy) następnie zbiór myślników , kropek no i "z za zakrętu" jak ta biedna baza ma do tego przypisać województwo :) To samo przy podawaniu nazwy miast. Musiał by być mechanizm, który będzie miał w pamięci wszystkie miejscowości, mieścinki i sołectwa w Polsce z podziałem na województwa i będze porównywał ich nazwy z tymi danymi które podali userzy w profilach.

Można też wstawić pole Województwo do wypełnienia w profilach ale:

wypełnianie tych danych nie jest obowiazkowe,

nie ma mozliwości wymusić uzupełnienia profilu o te dane,

userzy których chcesz powiadomić i tak mało kiedy tu zaglądają, więc to groch o ścianę.

Nie piszę tego z racji bym był przeciwny pomysłowi ale by przedstawić i wyjaśnić aspekty tej sprawy.

Całość opiera się na komputerach, a komputer to kompletny idiota, potrafi tylko to czego go nauczysz lub czym go "nakarmisz" :mrgreen:

No chyba, ze się mylę w tym temacie i jest jakaś możliwość podpięcia tej bazy pod wyszukiwarkę administracji państwowej z podziałem terytorialnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie znam się aż tak na systemach aby wiedzieć jak to działa :roll: mówię o tych co podali miejscowości,reszta trafiłaby do województwa: pozostałe :) CareK jest informatyk,to może będzie miał pomysła...wiem tylko,że na innych forach to jest.

 

Napewno prostszym rozwiązaniem byłoby utworzenie grup wojewódzkich oraz grupe POZOSTAŁE (dla tych co nie podają miejscowości albo piszą np skąd? znikąd :mrgreen:) a następnie "powrzucać" userów do poszczególnych grup- takie coś na chłopski rozum mi przyszło do głowy :)

 

ehh,jeszcze 60stron i zakoncze walkę z privami :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamiast "ostatnia wizyta".

 

właśnie nie wiem. "ostatnia wizyta" to ważna opcja,bo ja dzisiaj wysyłałem priv-y tylko do osób które ostatnią wizytę miały np. w połowie stycznia...także nią się też sugerowałem :mrgreen: jakby co ja dzisiaj po 3h wertowania i wysyłania mam swoją bazę-teraz tylko będę szukał "świeżaków" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!