Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Co dziś zrobiłeś dla swojego autka?


tomek42007

Rekomendowane odpowiedzi

moja też dziś umyta, mimo że pogoda nie jest słoneczna i zaraz znów będzie upaćkana , ale była tak brudna że błoto już na szyby padło :l: trzeba było umyć i już jest lepiej , zdało by się odkurzyć ale jeszcze mnie wena na to nie naszła ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyjąłem i rozebrałem UCH do czyszczenia po złożeniu okazało się ze nie mam wycieraczek przednich choć słychać jak przekaźniki pracują

zegary też wymontowałem żeby żarówki powymieniać po podłczeniu okazało się że nie mam kilku kontrolek i podświetlenia zegarów :l:

Trafiłem na jakiś złom nie samochód ;)

Edytowane przez pasek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś zabierałem się za wymianę żarówki w halogenie, ale deszcz pokrzyżował moje plany.

niestety płyn do szyb z biedronki w tym roku to jakaś porażka

Przeglądam i odniosę się do twojej opinii.

Wiesz, w tym roku mamy konkretne mrozy. Zobacz, że na płynach masz do -22, ale moim zdaniem jest do zawyżane przez producentów. To stanowczo za mało. Jak rozmawiam ze starymi kierowcami to kazdy mówi, ze kiedyś to były płyny. Teraz to jakieś sikacze. W Polsce były konkretne mrozy i jak nalali to nie było większych problemów. Obecnie nawet 10 stopni potrafi zrobić bałagan. Co gorsza to to, że płyn nawet jak poleci to zamarza na szybie.

Podobnie jest z paliwem. Te wszystkie dodatki, uszlachetniacze to kolejna pułapka. Ostatnio znajomy nalał(w mrozy) paliwa z Orlenu. Część do ciężarówki a część do auta. Ciężarówka stała w ogrzewanym garażu a autko na zewnątrz. Jaki efekt? Ropa zamarzła w osobowym. Dobrze, że miał drugie auto. Ściągnął z ciężarówki do wiaderka. Zostawił na próbę na mrozie. Rankiem miał coś tak gęstego jak galaretka. I na tym jeździmy!!!!!Było tylko -12. Autko poszło do garażu i puściło. Przy -20 to by był koszmar. Problemy z odpalaniem a w bakach polskich kierowców galaretka.

I jeszcze coś. Wlewałem płyn z Biedronki. Producent łódzka Organika. Było OK, ale staram się mieszać różne płyny, paliwa itd. Kiedyś znajomy ojca przywiózł płyn ze Szwecji. Jeździliśmy na tym zimę i przy mrozach w okolicach ponad 30 nie było problemów z zamarzaniem na szybie. Oczywiście nie było na opakowaniu do -22 :l:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja też dodam opinie co do płynu z Biedronki i muszę powiedzieć że ja nie narzekam :l: Przy temperaturze - 25C nie zrobiła się nawet galareta ;)

Nie dawno też gadałem z jednym kierowcą Tira i powiedział że najlepszy płyn do spryskiwaczy jest z Biedronki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!