Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Instrukcje obsługi


Krzychu

Rekomendowane odpowiedzi

Jak ktoś potrzebuje instrukcji producenta do autka, to znalazłem taki link

http://www.renaultclub.cz/index.php?p=manuals

Niestety wszystkie po czesku :-P

 

[ Dodano: 2007-06-15, 16:16 ]

[ Dodano: 2007-06-15, 16:09 ]

Potrzebny ktoś kto ma OCR i chciałby się pobawić w przetworzenie fotek z WKŁ 1999-2002

Część stron już mam, ale wg mnie jakość jest mało zadowalająca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cześć :-D Mam problem z instrukcją do mojej meganki :-/ Cała instrukcja jest po niemiecku, a ja w tym kierunku nie mam zbytnich uzdolnień :-> Niestety, nie mogę także ściągnąć instrukcji ze stron które są podane w waszych postach :-( Czy ktoś mógłby wysłać mi polską lub angielską wersję instrukcji na maila??? Bardzo bym prosiła :) Mam meganke hatchback, silnik 1:6, rok 97:-) Mój mail: [email protected], z góry dziękuje ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

hello wszystkim!

 

poszukuję instrukcji do MII grandtour 1.5 dci

 

mam taką ale oryginalną w wersji niemieckiej, a u mnie niestety nie najlepiej ze "szprechaniem"

 

jakby ktoś gdzieś trafił taką w wersji polskiej w PDF'ie lub mógł pożyczyć do przeczytania to byłbym mega wdzięczny.

 

Ps.przejrzałem ftp ale tam nie widzę. Znalazłem identyczną ale w wersji czeskiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem identyczną ale w wersji czeskiej

W wersji czeskiej to ja kiedyś wgrałem, tyle tylko, że jest to od Megane I phase II ;-)

No cóż, ale skoro nie "szprechasz" to może i nie "cze[ciach]esz".

A propo pytania to może pomóc DrNO, ale nie jestem pewien czy już gdzieś linka nie podawał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie podążyłem za którymś linkiem i tam znalazłem tą czeską.

 

ok. poczekam jak się DrNO wypowie.

 

EDIT:

przeglądałem FTP i doszukałem się instrukcji dla MII 3d - i dodatkowo skany do wersji kombi.

Tak więc mam co chciałem. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Szukam na tym ftp pikura ksiazki samnaprawiam renault megane I i nie moge znaleźć. tzn jest ale nie da sie sciagnac aktywne sa tylko linki z okadkami jog a tresc w pdfach jest niedostepna. mozna wrzucić to jeszczxe raz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!