Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj po wymianie żarówki w lefletorze przednim zauważułem w swojej megane dziwne zachowanie. Podczas jazdy wyświetlił sie komunikat na komputerze o niskim poziomie oleju w silniku i padł nawiew z klimatyzacją:/ po włączeniu auta po ok. 2 h komunikat zniknął natomiast nawiewu i klimatyzacji nie ma do teraz:/ co mogło spowodowa takie zachowanie i jak ten problem rozwiazac, dodam iż oswietlenia panelu klimatyzacji działa tylko sam nawiew nie działa..:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisz prosze na pw na jaki adres i numer telefonu to się z Tobą skontaktuje!!

Pozdrawiam

 

[ Dodano: 2009-04-04, 23:24 ]

Dziwne dzisiaj zobaczyłem, że panel sie nie swieci jak zawsze to robił ale po naciśnieciu na klimatyzacje i grzanie tylniej szyby diodki sie świeca:/ możliwe jest że maja osobne zasilanie?? bo już sie gubie troszke w tym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam

 

i co koledzy zaradzili na ten problem? ja oprócz takiego objawu jak nie działająca klimatyzacja i nawiew mam jeszcze dodatkowe: nie działa zapalniczka, automatyczne wyłączanie radia i świateł przy otworzeniu drzwi kierowcy, spryskiwacze i wycieraczki. Dodatkowo na wyświetlaczu od radia po kilku sekundach od uruchomienia silinika pojawiają sie rozmazy i wyświetlacz w połowie się zawiesza a druga cześć normalnie pracuje. mam problem z szybą po stronie pasazera nie otwiera się, problem z czujnikami parkowania oraz guzikami zamykania drzwi na klamkach obu drzwi (karta hands free). Objawy pojawiły się nagle. Podczas jazdy wyłączyło się radio a poźniej po kolei odkrywałem róznę ciekawostki opisane wyżej.

 

Może ktoś miał podobne objawy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Widzę ze nie jestem sam z tym problemem ...

Po wymianie zarówek , na drugi dzień przestałmi działać panel klimy , zapalniczka , ogrzewanie szyby i spryskiwacze. Patrzyłem na bezpieczniki ale nie wiem ktory jest odpowiedzialny za te usterki . Nie ma bezpiecznika od klimy , spryskiwacza i zapalniczki ... Co robić ? Pojechać na komputer ? Co to może być . Mam nadzieje ze nic poważnego . :cry: :cry: :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

mam ten sam problem - kolega wczoraj wymienił 15A (taki niebieski) - bezpiecznik od radia, a działanie nadal nie wróciło do normy, jakieś sugestie?

nie działa zapalniczka, włączenie/wyłączenie klimy, ogrzewanie tylnej szyby (nie podświetlają się)

stało się to po tym, jak przez jedną podróż nie działały nawiewy, które same się uruchomiły przy następnym włączeniu silnika (po wcześniejszym postoju w cieniu)

z góry dziękuję za sugestie (które oczywiście zostaną przekazane dalej, bo ja do takich rzeczy mam 2 lewe ręce)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba przeglądać wszystkie bezpieczniki. U mnie w 2 miejscach nie zgadzały się oznaczenia akurat tych co sie spaliły. Niestey trzeba przeszukać po kolei wszystkie i sprawdzać je miernikiem (nie zawsze widać gołym okiem przepalanie :evil: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • 7 lat później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!