Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Nawigacja samochodwa


Rekomendowane odpowiedzi

pawelp2008, doskonale wiem, od czego zależy takie zachowanie urządzenia ale niech zainteresowany wie, jak to wygląda w praktyce. Kolorowa mapa, budynki 3Di inne bonusy raczej nie pomogą jak dowiadujesz się o manewrach po ich wykonaniu.

Garmin <piwko> , tragiczna obsługa

dość subiektywna ocena- kwestia przyzwyczajeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może wystarczyło ustawić, żeby wcześniej informował o manewrach?

Samo oprogramowanie też ma znacznie - może być słabo zoptymalizowane i chodzić tylko na mocniejszym sprzęcie. AM bez problemu śmiga na tanich wynalazkach. Ale jak ktoś wgra i uaktywni tysiące POI to nie ma szans na płynną jazdę.

 

PS.

Garmin-a testowałem z ciekawości (śmigam na AM w GoClever-ze). Właściciel Garmin-a też był z niego zadowolony... dopóki nie zamieniliśmy się navi na jeden wyjazd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście śmigam z Garminem i jestem zadowolony bo posiada to co CareK napisał. Dodatkowo mój posiada bluetootha, więc można spokojnie (zgodnie z prawem) przez telefon pogadać, że o odbieraniu, pisaniu i wysyłaniu wiadomości tekstowych nie wspomnę - oczywiście na postoju. W zeszłym roku przeszedł test w Niemczech z CN i dało się dotrzeć do celu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woody, sam widzisz jak to wygląda.

garmin jest dobry dla garminowców <piwko>

inni wolą AM

Ale jak ktoś wgra i uaktywni tysiące POI to nie ma szans na płynną jazdę.
a takiego problemu w nuvi nie ma. Aktualnie mam wgraną kilku tysięczną bazę POI-ów + wgrane przez producenta w mapę i wszystko hula aż miło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale w czym problem Woody, kupujesz pocket pc z windows mobile i wbudowanym gps a później instalujesz sobie AM, Garmina (jak się uda), TomToma (osobiście polecam) lub inne programy nawigacyjne i sam sobie wybierzesz co jest dla Ciebie najwygodniejsze.

Ja używam TomToma na symbianie i wszystko byłoby w porządku gdyby nie jedna podstawowa mapa. TomTom się wypiął na użytkowników symbiana i nie aktualizuje map, więc śmigam na mapach sprzed 3 lat :-/ Na zachodzie, gdzie mapy miały 99% pokrycia dojeżdżałem pod konkretny numer domu, praktycznie pod drzwi. Obsługa bardzo łatwa, jak dla mnie najprostsza ze wszystkich nawigacji z którymi miałem do czynienia.

Mam też Garmina, który ma 99% pokrycia Polski ale ten też ma wadę - kieruje pod zakazy wjazdów i dla mnie mniej wygodny w obsłudze.

AutoMapa wymiata pod względem pokrycia, ale nie podoba mi się jej obsługa.

Tak więc, co kto lubi, musisz spróbować i sam się przekonać. Ja śmigam na starych mapach bo tak mi wygodniej, a że czasami muszę skręcić na wiadukcie czy w tunelu to już inna sprawa <piwko>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!