Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Co Was ostatnio wkurzyło?


knq

Rekomendowane odpowiedzi

eny paliwa w których połowa to podatek....po co mamy płacić az tyle podatku skoro urzędasy na tym zarabiają :evil: trzeba ich wyrzucić wszystkich na bruk.

 

Ktoś ostatnio zadrapał mi zderzak tylni

urzędasy to nie bo urzędasy grosze zarabiają wiec to nie oni kradną tylko państwo

co do zderzaka to miałem podobnie-czy te matoły nie nauczą się parkować - już 3 razy miałem coś zadrapanego - ostatnio ktoś mi hakiem wjechał w zderzak na parkingu i jest pęknięty :evil: oczywiście po sprawcy ani widu ani słychu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrocilem od tego pacana wsciekly tak, ze zabilbym kazdego kto mi nadepnie na odcisk. Gada, ze to nie jego wina, ze samochod stoi 1,5 miesiaca, ze on mowil, ze ten sterownik trzeba sprawdzic, a to ja sie uparlem, zeby wymienic na nowy. Mowi, ze on pewnosci czy ten dostarczony przeze mnie sterownik jest dobry nie ma. Ale do jasnej cholery, czy to jest mozliwe, ze 2 rozne sterowniki daja takie same objawy? Zreszta ten kupiony przeze mnie byl u elektromechanika z z allegro, ktory usunal immobilaizer. Mowi, ze jakby sprawdzili ten sterownik w Piasecznie (najwiekszy zaklad zajmujacy sie elektronika samochodowa w Polsce). Do zakladu wraca dopiero za tydzien i bedzie sprawdzal kabelek po kabelku wiazke elektryczna. On powiedzial, ze jemu to jest obojetne czy ja mu zostawie ten samochod co nie i powiedzial, ze jest wiele innych zakladow. Najgorsza jest matka, ktora NIE POZWALA mi wstawic auta do innego mechanika i powiedziala, ze wiecej mi samochodu NIE KUPI I NIE CHCE MIEC, przez to, ze tyle kasy na to poszlo, nadal nie jezdzi i same problemy. Jakby nie rozumiala, ze to ten mechanik jest o kant dupy potluc. Ale mam ochote zabic i ja i tego mechanika. Argumentuje, ze nastepny znowu bedzie sprawdzal 1,5 miesiaca i wezmie znowu kase. Od jutra zaklad jest zamkniety, a ja mam ochote wziac z 10 kolegow 2x2 metry i odebrac samochod. Poprostu to jest juz zenujace i brak mi slow i pieniedzy w portfelu. Ten "mechanik" przypomina mi bardziej wrozke i wymieniacza, a nie mechanika. I on jeszcze mi mowi, ze zdiagnozowal problem HAHAHAHAHAHA Poprostu mam ochote zdzielic tego typa w pysk i przepraszam za nieskladna wypowiedz, kupe bledow i to ze polowe zapomnialem ale jestem WSCIEKLY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że jak dziś chciałem otworzyć przednie drzwi pasażera, to usłyszałem tylko trzask i drzwi już się otworzyć od zewnątrz nie da :evil: Musze to jakoś poskładać. Dodatkowo to, że łyka olej jak smok :evil: nic tylko załamać ręce.

 

Udało mi się naprawić usterkę. Przyczyną było wyskoczenie druta z zaczepu klamki. Mam nadzieję, że nie wyskoczy ponownie :-/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio wkurza mnie moje nubaru, gubi gdzieś płyn z chłodnicy. Sprawdziłem wszystkie węże, i nie mogę dojść gdzie. Doleję płynu jeżdze trzy dni dwa tygodnie i nic jest tyle ile było znaczy nie spala nie wyżuca , poprostu git. Postoi z tydzień na parkingu i płynu brak, albo jest. Wkurza mnie że muszę sprawdzać za kazdym razem czy jest jak chce gdzieś jechać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj pomagałem się kumplowi przeprowadzić przy użyciu coupety. Załadowaną pod sufit jechaliśmy ok 30km/h i baba wlazła w ostatniej chwili na przejście. Hamowanie, telewizor poleciał do przodu i uszkodził mi podsufitkę :evil: Nie było by w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że staruchę widziałem z daleka i stała dość długo, ja jechałem wolno bo tył siedział i dziurawa droga przy moim profilu to nic przyjemnego. W ostatniej chwili głupia rura wlazła na przejście i gucio ją to obchodzi że bym ją przejechał. W sumie to szkoda że tego nie zrobiłem, bo też by miała starucha pamiątkę. Dba człowiek o auto, picuje itd a tu chwila i zonk. "Pamiątka" będzie mnie teraz wkurzać za każdym razem :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie dzisiaj w pracy wkurzyli... :evil:

Nie chca zapłacic nadgodzin tylko mam sobie wybrać.Jak chcialem wziąść jutro wolne to sie nie da,masę roboty.Chyba sobie w zimie wybiorę :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoda mnie denerwuje, wieczorem co 15 minut gonie po chaupie i włączam/wyłączam sprzęt z kontaktu... ileż można :evil:

 

[ Dodano: 2009-06-26, 23:14 ]

meganecoupe02, masz obowiązek się zatrzymać jak ktoś stoi i czeka a przynajmniej zachować szczególną ostrożność :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slavOK, ta baba tam stała dość długo, widziałem ją z daleka. Kto by pomyślał że wlezie na drogę w ostatniej chwili. Mogła to zrobić dużo wcześniej i zaoszczędzić mi nerwów. Nie chcę wiedzieć co by było jakby trafiła na dziadka, który by ją zauważył na masce dopiero u siebie w garażu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!