Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Co Was ostatnio wkurzyło?


knq

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem

 

Wracam sobie w piątek wieczorem do domku z pracy, jedzie przede mną Astra I kombi i widzę w niej za kółkiem pana kierownika, obok panią kierownikową, na tylnym siedzeniu chłopaka na oko 12-13 lat oraz psa (ze 50kg wagi), za kratką w bagażniku podróżuje dzieciak, wiek około 10 lat oparty o tylną klapę. Szczyt debilizmu.

 

Ps. Kierownikowi było obce zatrzymanie się przed znakiem stop na przejeździe kolejowym oraz używanie kierunków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jakiś *&^%*& znowu obtarł Scenica gdzieś na parkingu :evil:

Mam dość parkingowych patałachów co nie potrafią opanować auta przy zerowej prędkości, człowiek dba, chucha dmucha a podjedzie taki głąb, uszkodzi i pojedzie :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wróciłem z wafki i wkurzyła mnie niesamowita wręcz gościnność jakiegoś pajaca na czerniakowskiej. Pojechałem z dzieciakami i małżowinką do znajomych w odwiedziny , dojechali my w piątek wieczorem, w sobotę rano schodze do auta patrzę a tu ktoś wita mnie chlebem ( stary polski zwyczaj) Na całym dachu miałem rozsypane ziarno i okruchy chleba :evil: Dobrze że gołębie się nie skapowały, bo miałbym zasrany i podrapany cały dach. Może to przypadek ale jako jedyny miałem rejestracje inne niż w...... .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie zajeliście panowie jakiemuś tubylcowi miejsce parkingowe ;-)

szukam od wczoraj gwintownika 9x1(metrycznie).Nigdzie nie mogę pożyczyć a potrzebuję bo mam zjechaną końcówkę gwintu jednej ze śrub od koła dwumasowego.Wymiana serduszka w reni znowu się odwleka.Najpierw pobili mechanika w bialy dzień i wylądowal w szpitalu,teraz ten p.... gwint :evil:

Jestem już od ponad miesiąca bez autka :evil: tzn.jeżdzę firmowymi ale ja chce moja lagunkę <ok>

edit....po małym szkoleniu na gg przez kolegę gojgiena...szukam narzynki nie gwintownika.

Po dalszej konsultacj nie śruba jest zepsuta lecz uszkodzony jest gwint w otworze wału korbowego.

hehe..jednak szukam gwintownika...ale namieszałem :roll:

post-3113-1249930979_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracam z urlopu, auto stało 2 tyg. więc troszkę brudne, renia stała na słońcu a mi zachciało się ją opłukać--> rezultat pęknięta czołowa szyba(miała pęknięcie nad lusterkiem 3 cm a teraz przez cały srodek, moja głupota) :-| wymieniłem szybe na drugi dzień wsiadam do auta i ..... rozrusznik ani drgnie--> diagnoza (się skończył)

mina właściciela po urlopie bezcenna szyba 400zł

regeneracja rozrusznika 300zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Oto co mnie wkurzyło.

Auto zaparkowane na drodze osiedlowej wzdłuż krawęznika. Co kilka dni cofa tamtędy śmieciarka więc miejsca jest dośc sporo. Można zostawić jakaś informację, kontakt. Każdemu może sie zdarzyć. Ale po co lepiej zwiać <ok> . Co za naród :!: :evil:

http://img254.imageshack.us/i/p1030463x.jpg/

http://img121.imageshack.us/i/p1030464.jpg/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!