Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Co Was ostatnio wkurzyło?


knq

Rekomendowane odpowiedzi

horhor

:)

sergiu83, jest jedna podstawowa zasada: Bez młota to nie robota! Do pełnego sukcesu potrzebny CI jeszcze przecinak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie draznia irusy ktore maja czas i jada 60 na 80.... i babcie jadace raz na tydzien na poczte po emeryture 40 kmh i dziury w drogach i waskie krete drogi gdzie nieda sie wyprzedzic i traktory i tiry i czesto zona :)

 

ah jak to milo sie czasem wyspowiadac :)

 

[ Komentarz dodany przez: gojgien: 2009-06-27, 23:37 ]

popik81, mam radę, wracaj do kraju i to piorunem :) U nas nie jest za dobrze ale też nie tak źle jak masz teraz :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaawansowani emeryci za kółkiem starych gruchotów gdzie ledwo kręcą kierownicą(czyt. 80-90 letnie dziadki i babcie), niebieskie cwaniaki jak lansersko patroluja miasto jadąc specjalnie ile ograniczenie sprawdzając twoją cierpliwość jak jedziesz za nimi...

a juz najbardziej mnie ostatnio wkurzają komentarze lektora w programie "UWAGA PIRAT" mimo, że program bardzo lubie bo można się nieźle pośmiać ale komentarze lektora o kierowcach są bardzo przesadzone bo sam na pewno święty nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włamanie dziś w nocy do Meggi.

Straty:

-wybita prawa przednia szyba

-radio

-lekko wgnieciona górna krawędź przyszybia( wymagała prostowania bo szyba się nie mogła domknąć)

-porysowana śrubokrętem ramka radia w desce rodzielczej

Złodziej połasił się nawet na zapasowe bezpieczniki i 2 zapasowe żarówki :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a juz najbardziej mnie ostatnio wkurzają komentarze lektora w programie "UWAGA PIRAT"

 

Racja też mnie to wkurza strasznie, jakbym miał tam wystąpić to bym coś tam o nim wspomniał ;-)

 

Niebieskie cwaniaki też są strasznie denerwujący. Ostatnio wieczorem z kolegą mieliśmy kontrolę, kazali otworzyć bagażnik, kumpel do mnie mruknął z uśmiechem że ma bałagan straszny, to myślałem że facet go pobije. Wydarł się na niego, że jak chce, to on mu może znaleźć powód do śmiechu, tylko wtedy to on będzie się śmiał a kumpel będzie płakał... I co się dziwić że ludzie ich nie lubią... spotkałem paru sympatycznych policjantów i do takich nic nie mam, ale niektóre jednostki to po prostu chamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osoby po 80-tce, które dalej jeżdżą autami :-/ Dziś w przychodni przedemną stał właśnie ów dziadek, niedosłyszący z ograniczonymi funkcjami ruchowymi. Jakież było moje zdziwienie, gdy powiedział GŁOŚNO!!!, że chce badania na przedłużenie sobie prawa jazdy :-| Kilkukrotnie prosił panią recepcjonistkę o powtórzenie tego co powiedziała :-| Jak taka osoba, może wogóle prowadzić?. Dla mnie jest to nie pojęte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zupełnie tu się z kolegą zgodzę. Powinny być jakieś normy, jakieś REALNE badania na refleks i czas oceny sytuacji w danym wieku... A mamy wręcz odwrotnie, niedosłyszących i niedowidzących dziadków, którzy powodują coraz więcej wypadków. Sam byłem kiedyś świadkiem takiego wypadku jak dziadek wyjechał sobie wprost pod rozpędzony (około 70km/h) samochód, w którym jechała młoda kobieta z dzieckiem... Była to droga czteropasmowa (po 2 pasy w jednym kierunku oddzielone pasem zieleni), a dziadziuś wyjeżdżał z podporządkowanej z prawej strony, bo chciał przejechać w lewo, no i niestety nie zauważył samochodu i bum. Oj straszny to był widok, na szczęście dziecko i Pani prowadząca prawidłowo pojazd przeżyli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!