Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Co Was ostatnio wkurzyło?


knq

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiejszy powrót z Płocka:

Korek w Żelazowej Woli - jakieś dziwne pokazy policji, pogotowia, straży granicznej i czego tam jeszcze. Wszystko pięknie i ładnie, tylko czemu blokują ruch na drodze o takim natężeniu ruchu? I to jeszcze Chopinowi pod samą chałupą <ok> 20 minut w korku.

Później dziadek w Młodzieszynie - ruszył z pobocza bez jakiejkolwiek sygnalizacji manewru, zajechał mi drogę. W efekcie uciekłem na pobocze pełne błota i poleciałem bokiem, na szczęście wyprowadziłem auto na asfalt bo bym zdrapywał Meganke z drzewa. Żałowałem później że nie przypaskudziłem w dziada - ja bym miał nowe auto, dziad by miał nauczkę itd, no ale odruch zrobił swoje. Dziadek nawet mnie chyba nie zauważył bo się nie zatrzymał żeby sprawdzić co się stało. Jechałem o dziwo jakieś 40km/h, na szczęście.

Później jeszcze wypadek ciężarówki między Młodzieszynem i Wyszogrodem, kolejne 15 minut stania w korku :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj.

Jadę za gostkiem, dojeżdżamy do ronda, nie dość że facet nie może się zdecydować, na wjazd na rondo to jeszcze puszcza, ustępuje pierwszeństwa wjeżdżającym na rondo.

Po fakcie pomyślałem że mogłem go puknąć, mam zderzak przedni do wymiany, po spotkaniu z zaspą śnieżną na parkingu. Ale tak jak meganecope02 Lata jazdy wyrabiają odruchy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zawsze standart starzy ludzie i ich lewy pas i zaobjcze 40km/h a no jeszcze mi sie dzis trafil maluch jadacy pod prad a potem beta:D szkoda ze nei mam samochodu do stluczek;] a no i rondo radoslawa:D prawie mi w dupe wiechali czyli dzien jak codzien w warszawie:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

2 dni temu....

 

Pojechałem na automatyczną myjkę zakupiłem kuponik full wypas opcja za 25zl, autko wypas cacy w końcu czyściutkie ładniutkie, elegancja francja..... niemineły 2h do dziś pada deszcz....nie ma to jak ........ kasiore za myjke w błoto, porażka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak właśnie zrobiłem z moim Renault Clio, ale cygara jak paliłem 3małem zawsze za oknem lub obok żeby dym niepchał się do auta. No i oczywiście inwestowałem w odświeżacze żeby dodać klimatu ;) ;) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wchodzę do sklepu (motoryzacyjnego) i tłumaczę klientowi: gumy łącznika stabilizatora renault nr seryjny 7700428739 rozmiar 24mm.

na to sprzedawca mi odpowiada że się mylę i do mojego auta maja być 23mm.

Po 3 minutach tłumaczenia głąbowi że sceniki miały stabilizator 24mm i 25mm a 23mm to megane, wyciągnąłem go przed sklep gdzie stał mój przepiękny samochód, wręczyłem suwmiarkę w rękę i kazałem mu zmierzyć, jak nie wierzy pomiar wykazał 24,4mm.

Głupota nie zna granic, jak można się opierać tylko na katalogu i nie słuchać w ogóle klienta? ;) ;) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkurzyły mnie różne wypowiedzi nt. rocznicy upadku Muru Berlińskiego. Że ZSRR też brał w tym udział :shock: A teraz w RadioZet Jaruzelski się produkuje że gdyby on się nie zgodził na okrągły stół to też by do tego nie doszło..... załamka, totalna załamka, stary, głupi i pier*oli od rzeczy :-/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj jadąc do KRK natrafiłem na niedzielnego kierowcę, masakra tylko sobie żyły podciąć. Fakt na drodze ślisko, roboty drogowe jak to odcinek Rzeszów - Kraków(standard), dziadula jechała dosłownie 40km/h a za nim? Ja i sznur samochodów, dziadzia nawet nieraczył się delikatnie usunąć na asfaltowe pobocze byśmy mogli go wyprzedzić, a miejsca miał tyle że spokojnie jakby zjechał to bym go wyprzedził i inni też. Szlak mnie trafia jak trafiam na takie klątwy uliczne.

 

Lub dodam że wczoraj jadąc do krk, byłem świadkiem a nawet uczestniczyłem w tym...ścigałem się z TIREM, TiR jako auto ciężarowe ma przecież dopuszczalna ustaloną prędkość, pisze im to podajrze z tyłu na naczepach, za tym co ja jechałem miał 80-90 naklejki. a jechał?? 110-120km/h masakra pędząca śmierć, na dodatek nie był to Polski kierowca tylko UK. oczywiście gdy tylko natrafiłem na podjazd pod górkę i rozdwojenie się pasów, redukcja biegu i bomba. Nie będę jechać za kimś takim masakra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!