Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Co Was ostatnio wkurzyło?


knq

Rekomendowane odpowiedzi

Koleś w Golfie III po wiejskim tuningu z wielką naklejką TDI na tylnej szybie :mrgreen: wraz z podróżującymi z nim kumplami. Jadę spokojnie prawym pasem,a tu gość jak mnie nie wyprzedzi jak nie przegazuje swojego trupa. Na najbliższym skrzyżowaniu oczywiście znowu się spotkaliśmy, machali coś do mnie z auta, prawdopodobnie mieli ochotę na jakieś wyścigi. Dałem sobie spokój, na zielonym spokojniutko ruszyłem sobie z miejsca, tamci z piskiem opon. Nie wiem o co mu chodziło, wkurza go znaczek renault czy co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rectosei, może wkurza go fakt że masz lepsze autko od niego :P Ty jeździsz złotym megane a on trupowatym golfem :P

 

[ Dodano: 2009-11-14, 00:03 ]

Wczoraj.

 

Pojechałem po narzeczoną bo kończyła pracę, podczas wyjeżdżania z parkingu jadąc 20km/h bo nie będę jechać 80km/h by kogoś nie zabić, zaczeła na mnie trąbić wredna babka z Toyoty Yaris bo zawolno jadę przez parking...głupia baba.

 

nie powiem W****em się, że jakieś babsko będzie mnie pospieszać. Gdy wyjechałem z parkingu na ulice, miałem do świateł jakieś 200-300m jezdnia 2-kierunkowa i 2-pasmowa na dodatek ciągła linia, specjalnie jechałem nie 20km/h ale 30km/h aby babke wkurzyć i nauczyć że niewolno jechać szybko przez parkingu gdzie są ludzie lub chodzą ludzie do sklepu lub ze sklepu. Babka się ostro wkurzyła i zaczeła mnie wyprzedzać lewym pasem:D no to ja gaz do spodu i jeszcze zaczołem ją spychać na krawężnik, babka speniała i schowała się nadal za mną, wiem żę chamsko zrobiłem ale to miała być dla niej nauczka za trąbienie na mnie. Gdy dojechaliśmy do światel....babka do mnie paluszek fuck-you i hasełko s*****n a ja do niej S*****j P***o :mrgreen::mrgreen: co jak co nie można nikogo pospieszać gdy się jedzie przez parking.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

No i mnie dzisiaj się przytrafiło.

Podczas powrotu z Warszawy koleś Fronterą wyjechał mi z podporządkowanej. Było ślisko, nie wyhamował głąb i wyjechał na mój pas. Odbiłem w lewo, w prawo obróciło mnie o 180st i uderzyłem tylnym kołem w krawężnik. Wszystko działo się przy 40 km/h ale ślizgawka straszna i już nawet cieszyłem się że wyprowadziłem sprzęt z poślizgu, ale niestety lekko puknąłem w ten pieprzony krawężnik (było ciasno). Wysiadłem z auta żeby sprawdzić czy coś się stało no i stało się: zawieszenie dostało konkretnie. zewnętrzna krawędź opony jest teraz równo z błotnikiem. Świeci się błąd poduszki i ABS-u. Żeby tego było mało, ten s*&%^$*n jak zobaczył co się dzieje wcisnął gaz i pojechał w nieznane. Tablic i świadków nie uświadczyłem.

Na szczęście dojechałem jeszcze 50km do domu o własnych siłach, ale nerwy mnie jeszcze trzymają. Idę do garażu szacować straty, chociaż już wiem że felga jest mocno zarysowana, ale chyba prosta bo nic nie biło podczas jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja ostatnio jadę swoim pasem, a tu nagle jeb, koleś walną swoim lusterkiem w moje i urwał je, to ja hamuje, i zawracam, ale zanim inni kierowcy mnie wpuścili to koleś zwiał,myślałem że mi cały bok przeorał :roll: cwaniak jeden

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem już po oględzinach. Łożysko się rozpadło w pył, felga lekko skrzywiona, sworzeń na którym kręci się kółka zamienił się w banana. Więcej strat brak, na szczęście belka "na oko" jest prosta. Najmocniej ucierpiał sworzeń ale może to i lepiej. W poniedziałek zaczynam działać!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja się dołączę

W piątek zawoziłem synów na impresę, mróz -13°C, śnieg na drodze, ślisko jak diabli, każde gwałtowne dodanie gazu i koła się kręcą w miejscu, lekkie hamowanie i włącza się ABS. Daję na skrzyżowaniu kierunek w lewo a burak w jakimś dostawczaku po prostu mnie wyprzeda. Dobrze, że w ostatniej chwili debila zobaczyłem i dałem po hamulcach. :evil: Nie dość że teren zabudowany, skrzyżowania co kawałek, to pociskał chyba stówą. :evil: Żałuję, że nie mam CB bo bym buraka ... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie z rana zajerzył czereśniak, który postawił samochód w taki sposób, że zablokował wyjazd z parkingu. Dobrze, ze są dwie bramhy to było jak wyjechać. Cieć, bo trudno go nazwac ochroną nawet nie zauważył, że na noc został mu nsamochód w niedozwolonym miejscu. Po prostu dramat ludzie parkują jak by byli sami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu dramat ludzie parkują jak by byli sami.

U mnie pod blokiem to samo, wiara parkuje na 2 miejscach parkingowych, spytasz czy mogli by stanąć normalnie to wąty co mnie to obchodzi... Ale mam na takich sposób..

Raz z ojcem blokneliśmy takiego typa Megi i Thalią i stał i trąbił, wieśniak jeden ... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu dramat ludzie parkują jak by byli sami.

 

U mnie zdarza się - i to bardzo często - że klienci pobliskiego warsztatu zastawiają mi bramę garażową ... po prostu stawiają dostawczaki, busy w taki sposób że albo wyjazd z garażu to mordęga, albo po prostu jest niemożliwy bo gość parkuje po prostu w bramie garażowej...

Czasami też stają po drugiej stronie ulicy - ale że uliczka jest niestety wąska, nie da się wtedy wjechać do garażu, zwłaszcza Sceniciem ... :/

 

Szczytem był gość, który zaparkował bodajże Peugeotem 406 w cabrio właśnie w bramie garażowej i poszedł na zakupy ... na szczęście Wyższe Siły go pokarały, bo zostawił otwarty dach (!) a zaczął padać deszcz ... :roll:

 

A co ostatnio wkurzyło mnie? Jeśli chodzi o Polskie Drogi to gość, który próbował się wcisnąć z podporządkowanej w korek ... wjechał pomiędzy stojące w korku samochody, po czym stwierdził że się nie zmieści i ... wrzucił wsteczny i zaczął cofać mi pod koła ;| na szczęście moja prędkość była niska i zdążyłem zareagować ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wkurzył gość z toyoty camry na warszawskich blachach który z pasa do jazdy na wprost skręcał w lewo tuż przed nosem mojej ciężarówki, na skrzyżowaniu w Bytomiu.

Wkurzył mnie gość z malucha który podczas obfitych opadów śniegu wyjechał malcem z podporządkowanej, jakieś 30 metrów przed moim samochodem na jego szczęście masa auta i abs spowodowały, że ma tylko wgnieciony lekko dach (zahaczyłem go osłoną miski olejowej) koleś chciał dawać ubezpieczenie i inne cudowianki powiedziałem mu, że ma się pomodlić o rozum i więcej niech tak pod DUŻE nie wyjeżdża, notabene śmiesznie to wyglądało jak się malec schował pod przednim zderzakiem :), ale z drugiej strony byłem zły, że nie wyhamowałem.

Masakra.

Wkurza mnie też czytanie po raz kolejny na tym forum tematu jaki olej mam wlać do megane, lub a czy jak założę 16" to mi obetrze pozdrawiam wszystkich czekających na lepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy jak założę 16" to mi obetrze

Forum swoja drogą, mnie prawie codziennie męczą tym tematem na gg, tyle że pytają o 17" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!